• wipeout'un üçüncü sezonunda da programı sunmasını beklediğimiz, kimilerine göre ekranların en eğlenceli, en komik ve en güzel kadını.

(bkz: wipeout türkiye yunanistan)
  • güzellik ve seksilik anlayışıma tamamen zıt olmasına rağmen, bu kadar çekici olabilmesine bir anlam veremiyorum.
  • ömrüm boyunca ekrandaki hiçbir sanatçıya,mankene,sunucuya vs ilgi duymadım hayranlık beslemedim. niye? çünkü onlar güzeller hoşlar ama gerçek değiller hani akşam beraber biyerlerde oturup kalkacağınız insanlar değil daha doğrusu bize uzaklar.ekrandan izlemekle yetiniyoruz.

ama asuman öyle mi? kesinlikle hayır. hele wipeout programında yarışmacılarla öyle samimi diyaloglara giriyor ki anlatamam. kendisine karşı olan hayranlığım yavaş yavaş platonik bir aşka dönüşüyor sanırsam. burada kalkıp fiziği hakkında yorumlarda bulunmak istemiyorum. çok ayıp insan hiç sevgilisinin vücudunu sözlük halkına anlatır mı ? o aramızdaki mevzular.

(bkz: asuman ben seni seviyim)
    (bkz: #22385491)
    (bkz: malatya ağzı)
  • hey maşallah ölüyü diriltecek cinsten hatun. evet hep sempatik ve alamancı canayakınlığı vardı ama bu kadar güzel değildi bu kadın. herşeyi tastamam kadın olmuş. hayır canlısını görmesem başka biri sanacağım, 1.5 sene önce gördüğümde töbeestağfurullah böyle bakılacak gibi gelmemişti ama beyaz cam işte yüzü gözü maşallah güzel gösteriyor sanırım.

wipeout türkiye yunanistan a katılan kamyon şöförü yarışmacıya sorduğu ilk soru.

- aydın abi hiç kamyon devirdin mi.

sonraki sözleri ise

- abi yaşını başını almışın artık dampere fazla yüklenme*

enteresan hatun, bacak fetişimizi canlı tuttuğu için kendisine teşekkürler.
  • canımın içi medyamın ürettiği, popüler kültür kahramanlarına her zaman ön yargıyla yaklaşırım. önden bi kalayı basarım geniş geniş, farklı çıkarsa ne ala!.. bu kadın bu örneklerden birisi. şu an wipeout izlemekteyim, ve bursaspor taraftarı yarışmacıyla arasında şu diyalog yaşanmakta.

- ben sizi öpmek istiyorum.
    + nerden? buradan mı? (sağ yanağı gösteriyor) orası sivasspor'un yalnız.
    - peki diğer taraf olsun?
    + yok orası da çorumspor'un.
    - şurdan öpsem? (sağ omuzbaşını gösteriyor)
    + orasını da mersin idman yurdu'na verdim. bi tek kulağımın arkası kaldı!..

televizyon izliyeceksem bu kadın olsun. komedi dükkanı'ndaki performansı ise bambaşkaydı. aferin.
  • an itibarıyle wipe outta yunan yarışmacı nikoya yazan ve fakat yan tarafta sevgilisi olduğunu öğrenince umutları suya düşen sunucu eski manken.
    sempatik bi insan..
  • bugünkü wipeout'ta "catwalk yapacağız" diye bursalı elemanı iyi yemiştir. "kediler nasıl yürür? böyle dört ayak üstünde işte" falan dedi. gerçi, olayın "timsah yürüyüşü" olduğunu düşününce hemen asuman krause'nin arkasına geçme çakallığını gösteren o elemena müstahak tabii.
  • çok sempatik, çok cana yakın bir karakteri olan(en azından öyle görünüyor) eski manken şimdinin wipe out sunucusu güzel kadın.birazcık kilo almıştır, hafiften bir göbek yapmıştır ama çok yakışmış.
  • antipatik konuşmaları ve sıkıcı sunuculuğuyla dikkat çeken vasat manken.
hesabın var mı? giriş yap