şükela:  tümü | bugün
  • 2016 yılının son çeyreği ile dünyanın en şık giyilebilir teknolojisi konumunda olan güzeller güzeli saattir.
  • dahili gps ve hearth rate monitörü yoktur
  • 10 gündür kullandığım tipine hasta olduğum akıllı saat.

bir nevi asus fanboy olarak, performans açısından kullandığım onlarca asus ürününden sanırım en düşük performanslısı bu ve bunun nedeni de asus değil "android" denen vasat işletim sistemi.

saati kutusundan çıkarttıktan sonraki 3 saat boyunca işletim sistemi güncelleme, ayarlar vs ile uğraştım ve bu 3 saat boyunca hayattan cidden soğudum ki ben cep telefonu, bilgisayar vs gibi cihazların sorunlarını çözme konusunda çok sabırlı ve uğraşan bir insanım. özetle andorid beni bir kez daha kendinden soğutmayı başardı.

saatin tam anlamıyla kendine gelip sorunsuz çalışmaya başlaması 4 gün sürdü. ilk 4 gün boyunca anlamsız pil tüketimi, garip takılmalar saati kaldırınca ekranının uyanıp saati göstermemesi gibi irili ufaklı sorunlar yaşadım, son 4-5 gündür ise sorunsuz kullanıyorum.

fikir vermesi açısından saatin görünümü gerçekten çok şık, erkanı gayet kaliteli. gören insanların büyük bir kısmı heveslenip almak istiyorlar. pili, always on kapalı iken gündüzleri telefona sürekli bağlıyken 24-25 saati rahatlıkla çıkartıyor. vaadettiği özellikleri arada takılarak da olsa sorunsuz yapabiliyor. iphone ile kullandığım için bazı özelliklerini kullanamasam da benim gibi klasik görünümlü akıllı bir saat almayı düşünüyorsanız ve çok ciddi beklentileriniz yoksa, son derece ideal bir ürün.
  • en şık akıllı saat sanırım asus'un bu modelidir. uygun fiyata almak isteyen olursa yeşillendirsin.