• satış sonrası hizmetleri yani garanti vb. gerekliliklerde asla yardımcı olmayan firma
  • üstteki entariyi okuyunca anlatmadan geçmeyeyim dedim; geçen gün istanbul bağdat caddesi'ndeki şubelerine uğrayıp eşimin gözlüğünün vidasını sıktırmak istedik. sanıyorum yalama olmuş, kadıköy'deki merkezlerine göndereceklerini ancak onların yapabileceğini söylediler. kalsın dedik ve 200 metre ilerideki göz grup mağazasına gidip gösterdik, 5 dakikada yeni vida taktılar ve ücret de almadılar.
  • mecidiyeköy şubelerinin önünden geçerken, gevşemiş çerçeve vidasını sıktırmak için içeri girdim, önüme çıkan ilk yetkiliye talebimi dile getirdim ve 1 dk içinde sıkıp verdiler. inanılmaz ama gerçek sıkıp geri verdiler ve ücret istemediler.
  • genelde servis hizmetlerinin hantallığından bahsedilmiş ama ben tam tersini yaşadım.
    güneş gözlüğünün klipsi kırılmıştı. avm'de tamirciye götürdüm. 20 lira istedi. aslında verecektim ama laf olsun diye, 'çok değil mi?' dedim. 'o zaman başkasına götür.' deyince, adama cevabını verip çıktım. aynı avm'deki atasun optik'e götürdüm (ki gözlük atasun'dan alınmamıştı.).
    adamlar gözlüğü aldılar, 20 dakika sonra gelmemi söylediler. 20 dakika sonra gittim. gözlüğü tamir edilmiş olarak verdiler. ücretini sordum, almadıklarını söylediler.
    peki bundan kim daha karlı çıktı? tabii ki atasun optik. zira bu tavırları nedeniyle, ertesi ay kendilerinden yakın gözlüğü aldım.
  • yıllardır gözlüklerimi buradan alırım, henüz bir sorun yaşamadım. hatta kendilerine tamir edilmesi için verdiğim bir gözlüğümü yanlışlıkla kırdıkları için yeni bir tane alırken 200 tl'lik bir indirim yapmışlıkları da var. fiyat performans oranları süper.
  • fiyatlarına göre gayet kaliteli ürünlere ve çiğli kipa mağazasında çok ilgili ve iyi elemanlara sahip gözlük firması.
  • hiç fena değil. ama eskiden fırsat köşelerinde daha baba gözlüklere rastlanırdı.
  • ankara cepa avm'deki şubesinden yaptığım her alışverişten memnun kaldım. satış sonrası için de geçerli bu söylediğim.
  • satmakta oldukları inesta marka gözlükler ile fiyat performans olarak oldukça tatmin edici gözlükler edinebileceğiniz gözlük satıcısı.

ayrıca bu gözlük ile barcelonalı iniesta'ya göz kırpmaktadırlar. *
  • geçen ay lens ihtiyacımı gidermek için gittiğim özdilek şubesinde daha önceden lens kaydınız olmalı , belgeniz olmalı tarzı saçmalıklarla uğraştırmayıp yardımcı olan mağaza.
hesabın var mı? giriş yap