• he gerizekalı öyle bir ülke olalım ki adamlar gel kardeşim desin evet propagandası yap bizim burda. millet seni bilmiyor anlasın biraz.

eccük beyin kullanın
  • atatürk ülke degil partisinin çııkarı için türkiye'nin itibarını iki paralık edenleri görse ertesi gün o parti için kapatma kararı çıkardı.
    aynı 14 yıl önce olması gerektiği gibi.
    aynı ülkeyi pkkya fetöye peşkeş çektiklerinde de olması gerektiği gibi.

kişisel çıkar icin satılmış ağızlarınıza atatürk'ün yapacakları konusunda yalanlarınızı almaya cüret etmeyin. olsaydı şimdi efendilerinizle birlikte hapiste olurdunuz.
  • atatürk devlet yönetimindeyken hiç yurt dışına çıkmamıştır. yabancı ateşe ve ilgililerle olan tüm görüntüler türkiyedendir.

sanırım bugün atatürk olsaydı zaten bu kepazelik yaşanmaz, istenmeyen yerlere zorla girilmeye çalışılmazdı.

bu beceriksiz heriflerin her yaptığını atatürk üzerinden aklama çabası çok gülünç. hep muhtaçsınız ona, hep olacaksınız.
  • atatürk olsaydı akp olmazdı akp olmadığı için hollanda ile sorunumuz olmazdı sevgili akp dalyarak kardeşim
  • atatürk yaşasaydı dış politika bu halde olmazdı. yurtta sulh cihanda sulh politikasını ne hale getirdiniz.
  • atatürk başımızdakileri görse yaverine "salih botlarımı hazırla samsun'a yeniden çıkmak icap eder." derdi.
  • atatürk senin kendi koyduğun yasağı hiçe saymana kahrolurdu.

2008 den bu yana yurt dışı propaganda yapılması akp tarafından yasaklanmıştır.
  • sebep? 3-5 tane çomarın rotterdam'da toplaşıp "hülooğğğ" diye bağırmasına izin verilmedi diye mi atatürk kahrolacaktı?

mesela hollanda'nın sağcı hristiyan partisi taksim'de miting yapmaya kalksa izin verecek miydiniz?

ne de severlermiş atatürk'ü canlarım benim.
  • işine gelince fetöcü, işine gelince demokrat olanların, israille kriz çıktığında nazi övgüleri düzenlerin, bugün nazileri hakaret olarak kullanmaları ve işlerine gelince atatürk'ten dem vurmaları.

tıbben islamci duygu durum bozukluğu halk arasındaki tabirle kısaca orospuluk. iradeyi satmaya bir kere alışınca sonrası çok acıtmıyor.

hani olmasaydı da olurdu şalvar davasının erleri, asımın ihale kovalayan nesilleri, ülke sırlarını amerika'ya satan hizmet erleri?

siyasi çıkarlarınız için devletin saygınlığının içine ettiniz.

ben evet demiyorum, ben. dar aklınızın devleti bütünüyle teslim almasını istemiyorum. gelip beni ikna etsene. ne işin var hollanda'da?
  • -trollüktür ama yazalım bakalım-
    kurtuluş savaşında yendiği yunan'ı, ingiliz'i
    ayağına getirten atatürk ,
    bu kadar güçlüyken bakanını
    sınır dışı yaptırma başarısı gösteren
    hükümetimizi görse kahrolurdu.
hesabın var mı? giriş yap