• çok talihsiz bir beyan. ülkede bu kadar çok takip edilen bir adamın fikri buysa, zaten ateistler ile hoşlaşmayan cahil yurdum insanının zikri ne olur, varın siz düşünün.

hani hoşgörü diniydi ?

edit: nihat bey, ateistlerin şeytana da inanmadıklarını bal gibi bilmektedir. ama maksat coşku, reyting vs...ve insanlara "bizim küçük şeytanlıklar affedilir. baksana, babası şeytan olanlar var!" dedirtmek.

edit 2: tam da tahmin ettiğim üzere "ateistler zaten şeytana inanmıyor, o halde onlara giren çıkan ne" diyenler var. bak kardeşim..türk insanı tahammülsüz ve hemen gaza gelen insandır. gider ateist zannettiği birini döver/öldürür. bir din adamının insanları kutuplaştıracak, cadı avına başlatacak açıklamalardan kaçınması gerekir.

debe edit: soma'yı unutmayın.
  • satanistleri öksüz bırakmış açıklamadır.
  • aşırı dozda din almış bünyenin saçmalamasıdır.
  • sanırım iki gün önce, nihat hatipoğlu tarafından eşinin ateist olduğunu söyleyen bir kadına söylenmiş söz.
    canlı yayında duyduğumda sözlükte başlığı açmak istedim açıkçası ama yapmadım. bilmem kaç tane entry'de "ateizm nedir ne değildir" tartışması yaratmasından çekindim.
    ancak madem laf açıldı, bir bakıma iyi de oldu, asıl dikkat çekilmesi gereken noktanın, söz sahibinin milyonlara karşı, din alimi sıfatıyla nasıl nefret söylemi yaydığı olduğunu belirtmek istiyorum.
    bu tarz "ateistin babası şeytan" gibi tanımların inanç özgürlüğünün zaten yaşanmadığı bir ülkede çok ağır sonuçları olabileceğini umursamıyor bile bu şahıs.

zerre kadar umrumda değil nihat hatipoğlu'nun hikaye anlatarak kazandığı para.
    ancak milyonlarca insana doğaüstü kavramlar üstünden yaptığı telkinin sorumluluğu çok büyük, çok ağır. bunu bilmesi gerekiyor.
  • -luke i am your father.
    +nooooooo!
    -anan da öyle diyodu bak n'oldu.
  • yeminle başından beri şüpheleniyordum babamdan. helal be sana hatipoğlu, insanların anasına babasına, karısına, kızına laf edecek kadar alçalabildin sonunda. hoş, savunduğun değerleri temsil ediyorsun aslında. mucks canım, kib bye.

(bkz: biraz kızgınım sana)
  • yamulmuyorsam 2 sene önce, izmit belediyesi tarafından 1 günlük ramazan sohbeti için davet edilen; fekat 10bin lira para talebi karşılanmadığı için gelmeyen, tanrısı para olmuş insan beyanı.
  • kamuya açık biçimde kullanılması halinde suç içeren bir ifadedir...

bu dursun burada...
  • nihat hatipoğlu bizi sikik, kafa koparan ortadoğulu müslümanların kucağına bırakmıştır. resmen "onlar şeytan koparın kafalarını" diye fetva yayınlamıştır. ha o öyle dememiştir ama beşiktaş'ta alkol içiyorlar diye döner bıçağıyla turist kesen orospu çocukları öyle anlayacaktır.

yarın bir gün bir ateisti surdibinde ölü bulduğunuzda o sikik hoşgörünüzü, sara nöbetlerinde tasfir edilmiş uyduruk şeytanın götüne sokarsınız.
hesabın var mı? giriş yap