şükela:  tümü | bugün
 • apaçık ortada olmasına rağmen dikkatlerden kaçan vahim realite.

  ateistlerdeki uzaylı ve dinozor sevdasının perde arkası maalesef hiç de iç acıcı değil. zira ateistler, milyonlarca dolarlık bütçelerle uzaylı peşinde koşmaları yetmiyormuş gibi bir de dinozor araştırmaları adı altında onca kaynağı heba etmektedirler. üstelik tüm bunları bilim maskesi altında yaptıklarından dolayı olası tepkiler engellenmektedir. elde adamakıllı bir bilgi var mı peki? tabii ki de hayır. çünkü bilim denilen şey yavaş ilerlermiş bu beyefendi/hanımefendilere göre.

  uzaylı araştırmalarının sürekli fiyasko çıkması artık kanıksanmış durumda. o kadar yıl geçmesine rağmen dinozor teorileri bile hala çelişki dolu. bilim insanlarından biri bu canlıların soylarının kertenkeleye dayandığını söylüyor, diğeri çıkıp hayır dinozorların atası tavuklardır diyor. biri kuş biri sürüngen yahu. böyle bir saçmalık olabilir mi? oldu olacak maymundan geldiler deyin de tam olsun, alışkınsınız zaten bu cümleye.

  tıpkı uzaylılarda olduğu gibi dinozor masallarıyla amaçlanan şey çok açık. para. bu hayal ürünü varlıklar olmasa bilimsel araştırma adı altında milyonluk fonlar nasıl ayrılabilir ve jurassic park, e.t, mars saldırısı gibi filmler nasıl pazarlanabilir ki? halkın merak ve korku duygularından nemalanılarak kazanılan paraların haddi hesabı yok. tek cümleyle yazıklar olsun.
 • neresinden bakarsan bak saçma olan beyan.

  bir kere bilim, doğayı ve yaşamı anlamaya çalışır. bir şeyler aramaya koyulur belli başlı teoriler üretir ama sen gidersin ne olduğu belirsiz peri masalları, huriler, ay'ı ikiye yarmak gibi şeylere inanırsın ve bir de gelip burada bilime laf edersin.

  "o kadar yıl geçmesine rağmen dinozor teorileri bile hala çelişkilerle dolu" bunu söylerken ne düşündün bilmiyorum ama git bir bak dinlerdeki çelişkilere.

  bir de bunların hepsini paraya bağlamışsın da kiliselerin aldığı paraları, camilerin aldığı bağışları ne yapacağız?

  not: bilime karşı söylediklerini, dine karşı söylemlerle savunmamın sebebi, başlık sahibinin bilimle ateizmi bağdaştırmasıdır.
 • dinciler göt'tür diye bir şey çıkardım yazıdan.
 • (bkz: he de geç)
  kafalar pırıl pırıl mis gibi. ellemeyin hiç adamı
 • ulan hiç güleceğim yoktu!..
 • her dinazor dediğimde 50, uzaylı dediğimde ise 100 tl aldığım için desteklediğim önerme.

  dış güçlerle şu sıralar mayış pazarlığımız devam ediyor. bizleri enflasyona ezdirmeyeceklerini söylüyorlar. bakalım.
 • ne yiyor ne içiyorsunuz sabah sabah, rüyanda gördün de çok mu gerçekçi geldi koşa koşa ilk iş bu saçmalığı yazmışsın. hadi güzel kardeşim hemşireler ilacını versin koğuşunda dinlen biraz.
 • uzaylılarla temas kurulsa ilk sorusu nereden zkicez olan bir grubun düşüncesi.