• ülke değil inception film platosu…
    verelim hepsinin oscarlarını, gönderelim gitsinler!

https://x.com/…engu/status/1704021863435755779?s=46
  • nevşin mengü'ye anlattıkları doğruysa kk denen vasıfsızın akp aparatı olduğu alenen ortadadır. videoyu izlemeyenler için özet: adam ülkenin kaderini etkileyen referandum sonrası mühürsüz oylar kabul edildiği için aihm'e dava açıyor. dava kabul ediliyor. sonra kk akp denen işbirlikçisi davayı chp adına değil sen kendi adına devam ettir diyor. adam deli misiniz siz ne diyorsunuz hangi gerekçeyle bunu yapayım dediğinde “o gün öyle düşünüyorduk bugün böyle düşünüyoruz” diyorlar.

evet evet gençliğin umudu kılıçdaroğlu evet.
  • nevşin mengü ile yaptigi röportaj da anlattıkları tam bir skandal.
    tam da o dönem rte njn dediği gibi atı alan üsküdar'ı geçmiş.
    kısaca başkanlık referandumunda ıslak imzalı olmayan tutanaklar ile ilgili hazırlanan dava dosyasını atilla kart hazırlıyor ve kk ya veriyor. kk teşekkür ediyor. dosyayı ahim e götürmek için hazırlanıyor. uçak bileti dahil alınıyor. ama 1 gün sonra davayı sen parti adına değil kendi adına aç deniliyor.
    adam yine de kendi adına ahim e gidiyor, dosyayı anlatıyor vs. son sayfada davanın chp adına değil atilla kart adına açıldığını gördüğü için ahim dosyayı kabul etmiyor.
    anlaşıldı ki aslında sarayın arka bahçesi mhp değil chp. bunlar çok vahim şeyler.
  • son dönemlerde gördüğüm en hisli çıkışı yapmıştır.

dinleyin, %55 alıyoruz len diyenler, iyi dinleyin.
  • cehape zihniyetini özetleyen açıklamayı nevşin mengüye anlatan vatansever
  • twitter'de bulent tezcan'a cevap vermis. link
    --- spoiler ---

16 kasım 2017 (2,5 milyon mühürsüz zarf ve oyun kullanıldığı) referandumu konusunda, chp mv. bülent tezcan bilgi kirliliği ve karambol yaratmaya devam ediyor. chp genel merkezinin, benim dışımda açtığı dava; referandumdaki hak ihlalleri nedeniyle, referandumun iptali talebiyle açılan bir davaydı. oysa, aihm' in, referandumun doğrudan iptaline yönelik olarak yapılan başvuruları reddettiği biliniyordu. aihm, yasama organı seçimindeki ihlal iddialarına bakacağı yönünde içtihat oluşturmuştu. genel merkez, bu durumu bildiği halde dava açtı. kaçınılmaz olarak bu dava reddedildi. bülent tezcan' ın "açtık" dediği dava bu davadır. benim chp adına açtığım dava ise, ysk' nın saat 16:10 civarında tesis ettiği "idari işlemin iptaline" yönelik davaydı. ben bu dava için ısrarla talepte bulundum ve tarafıma vekaletname verildi. sayın sami selçuk' un bu konu hakkında özel olarak yaptığı ve "doğmayan halk oylaması" başlığını taşıyan çalışmada da ifade edildiği üzere, ysk' nın bu işlemi hukuksal yönden "yok hükmünde" olan bir işlemdir. en üst düzeyde yaptığım görüşmelere dayanarak söylüyorum; sonuç alma ihtimali yüksek olan bir davaydı. soru ve sorun şu; bülent tezcan ve diğer failler, chp adına açtığım bu davayı neden engellediler ???!!!!
    --- spoiler ---
    tam 2.5 milyon gecersiz oy sayilmis bu referandumda!!! su an yasadigimiz sorunlarin cogunun kaynagi bu referandum sonucu degisen sistem ve kilicdaroglu ve chp bunun hic birsey yapmamis.
    tarih sizi affetmeyecek
  • nevşin mengü ile olan konuşmasını yeni dinleyebildim. söyledikleri doğruysa sorumlularının allahtan belasını diliyorum. el birliğiyle ülkeyi mahvettiniz.
  • chp nin en büyük akp li olduğunu görmek istemeyenlerin bile açık açık görmesini sağlayacak açıklaması:

https://twitter.com/…art/status/1704424269847945388
  • zannediyor ki yanlarına kar kalacak, zannediyor ki bu işlerin hesabı sorulmayacak...

gün olur devran döner atilla...
hesabın var mı? giriş yap