• = eyşan
  • emmanuel eboue'nin malını mülkünü alıp giden hain karısı. adamı beş parasız, evsiz bırakıp intiharın eşiğine getirmiş. altı üstü bir dizi karakteri olan skyler white'a o kadar sövülürken bu kadına başlık bile açılmaması şahsen beni üzdü.

eboue gibi eğlenceli bir adamı bile hayata küstürmüşsün şırfıntı seni. umarım çocuklarından bir bardak su istersin de "anne ya of kalk kendin al" derler. umarım yeni koca bulursun da eboue'nin yobo'yu pazara gönderdiği gibi seni pazara gönderip tüm poşetleri sana taşıtır.

ah benim eboue kardeşim, ah safım... drogba da mı yardım etmiyo lan?
  • (bkz: ırkçılık)
    "ırkçılık genel olarak çeşitli insan ırkları arasındaki biyolojik farklılıkların kültürel veya bireysel meseleleri de tayin etmesi gerektiğine ve doğal sebeplerle bir ırkın (çoğunlukla kendi ırkının) diğerlerinden üstün olduğuna ve diğerlerine hükmetmeye hakkı olduğuna duyulan inanç veya bu değerleri kabul eden doktrindir."
    şimdi bir beşiktaş taraftarı olan arkadaş eboue için ırkçı kelimeler kullandığını belirtiyor. ne güzel. peki kendisi bu kelimeleri kullanırken hiç vagner love, atiba, demba ba, nouma vs aklına geliyor mu? çünkü ırk kişiye özel değil, sen ırkçıysan bunların hepsine ırkçısın.

hayır, bunu buraya bir de rahatça yazabiliyorlar, ne kadar enteresan. peki delikanlı dostum sadece gidip atiba'nın yanında eboue için ırkçı kelimeler kullansana, çok merak ediyorum, ırkı hakkında ileri geri konuşulduğunu duyunca nasıl tepki verecek.

tanım: kendi karakter eksikliklerini futbolla tamamlamaya çalışan, ırkçlığını "o da bize böyle yapmıştı" diyerek savunan insanların desteklediği kadındır.
  • hirsizdir acik ve net
hesabın var mı? giriş yap