• sogurberimizin kadife sesli diceyi.
    severek dinliyoruz, dinlettiriyoruz.
  • dünyanın en zarif kütüphane memurlarından birisi. aynı zamanda başarılı bir dj'imiz. bir de italya kültür ateşesi.
  • öğleden önce blues program yaparak kalbimi kazanmış dördüncü nesil sözlük yazarı, dj. tanımak/tanışmak/dinlemek lazım.
    bugünkü programı broadcasting zımbırtısı sabote etmiştir olsun varsın ...
  • şubatta bodrum zirvesi'nde tanıştığım yanında da iki meleği getiren harika bir suserdır. hem onlarla ilgilenip hem de bizimle muhabbet kurup benim takdirimi kazandı. sözlük hakkındaki görüşlerini dile getirip benim daha o zamana kadar farketmediğim olaylardan beni haberdar etti.iyi ki zirve yapmışız dememe vesile oldu...
  • tam tadında bilgilendirici ve dinlendirici programlar yapan, kaybolan playlistine aradan kaynak yapmak istenince sesini çıkarmayan(bu bir kere olur sanıyorum:), benim için sourberry'nin en tatlı ve başarılı dj'i.

daha açıklayıcı olmak gerekirse;
    kimin ne çaldığına bakmadan radyoyu açtığında kapatasın mı gelmiyor?
    program bitmesin mi istiyorsun?
    kaçırdığın şarkılara mı yanıyorsun?
    ne diyorsun? neey? duyamıyorum seni, sesli söylesene evladım!!
    evet efendim doğrudur, auro'nun programıdır o.

ayrıca, kendisi farkında olmasa da, birçok dinleyenine "ben de!" dedirtmiş dj'dir, sourberry'nin kıymetlisidir.
  • müzikallerden programım sırasında yaptığımız sohbet göstermiştir ki aslında auro böyle bir program yapsaymış daha güzel olurmuş. bilmediğim müzikalleri öğrendim kendisinden ve hatta gönderdiği mp3'ler sayesinde şarkılarını bile dinledim. dansedip şarkı söyleyen müzikal smileysi gönderiyorum buradan teşekkür etmek için.
  • şu altı yıllık ekşi sözlük sergüzeştimde, kendisi de neredeyse altı yıldır yazar olmasına karşın bu kadar geç tanışmış olmaktan dolayı hayıflanmama neden olmuş kişidir. yazıları ve yorumları yerli yerinde, güzel düşünen düşündüklerini de güzel bir üslupla ifade eden biri. bir de program yapıyor sourberry'de. hakkında yazılanlardan anladığım kadarıyla sourberry'deki programı ve üslubu da takdir ediliyor. gerçi dinleme fırsatım olmadı ama en kısa zamanda dinlemeyi umut ediyorum.
  • (bkz: akıl hocam)*
  • pazartesi sabahlari yaptigi program ile benim gibi calisan insanlarin klasik pazartesi sendromunu hafifleten dj.*
hesabın var mı? giriş yap