• ilginç bir şekilde kullandığım iki ayrı bilgisayarda durduk yerde internet bağlantısını kesen program olmuştur. sorunun üstesinden ancak web shield'ı disable etmekle geldim. hayır, başka programlarla arama yaptım, trojan vb. de yok aletlerde. kıllandım ama durumu çözemedim.
  • kaspersky'ye kara listeye düşmemiş key aramaktan sıkıldığım zamanlarda kullandığım göstermelik antivirüs programı...
  • uzun zamandır bilgisayarımda kurulu olduğunu unutturacak kadar sessiz sakin çalışan, çalışırken de ulan ne temiz adamım daha bir gün bile virüs ıvır zıvır sızıntısı olmadı dedirtmiş akabinde tesadüfen trend micro online scan zımbırtısı ile sistemimi tarattığımda oraya buraya serpilmiş virüsleri görmem ve bu sessizliğini sadece bana karşı değil virüslere karşı da gösterdiğini anladığım öylesine takılan şirin anti virüs programı, lakin bu günden sonra benim de yollarım ayrılmıştır kendisiyle.
  • mantıklı bir internet kullanıcıysanız, her gelen abzürt şeyi açarak virüslere davetiye vermiyorsanız gayet başarılı bir program. sistemi fazla kasmadan yapılabilecek en iyi korumayı yapar. ancak illa virüs sokacam diyorsanız, kullanmamanız önerilir.
    anlamadığım tek nokta ise günde iki üç defa kendini güncelleyebilmesidir. tamam güzeldir yeni virüslerin girmesini engeller, ancak bu kadarıda garipsenir. bi sevgilisi olup arada muhabbet ettiğinden şüphelenirim. umarım bi virüse gönlünü kaptırmamıştır.
  • şizofren program.

önce her açılışta "abi virüs var makinede napim bunu? bence chest'e koyim sen ne dersin?" diye sorar. sen "bildiğin gibi yap" dersin, ok çeker. sonraki açılışta yine "abi ben virüs buldum napim?" diye sorar, bu sefer "lan manyak mısın? sen bi tara bakim bilgisayarı" dersin. tarar, "temiz abi" der. peki gözüm dersin. birden bağırır sonra "abi virüs buldum napim?". "boot scan yap lan bi arıza var bu işte" dersin. boot scan yapar, "tertemiz abi" der. bilgisayar açılır, "abi virüs buldum napim?" der.

hayatı zehir eder manyağın oğlu.

sonuç olarak avg'ye geçtim. virüsü buldu ve temizledi. dahası başka virüsler de buldu. deliye hasret değilseniz muhattap olmayın o manyakla dostlar.
  • bir arayuz degisikligiyle download manager olarak piyasaya surulse daha basarili olacak program. yaptigim olcumlere gore guncelleme islemlerini yaparken benim ulasabildigim maksimum download hizinin dort katina ulasabiliyor.
  • bilgisayarıma son altı ayda 4 kez format attıran anti-anti-virus programı. **
  • hiç öyle sessiz sedasız kendi halinde çalışan bir antivirus programı olmayıp, kendisi konuşan bir antivirus programıdır. yaptığı her boku yazması yetmez bir de söyler. gecenin sessizliğinde, konsantre olmuş çalışırken bir herifin "virus database has been updated" demesiyle korkudan altıma ettirten, defalarca başıma gelmesi sebebiyle zamanında paranoya geliştirterek, bilgisayarı açtığımda ilk olarak ses düzeyini kontrol etmeme sebep olmuş kıl programdır kendisi. yerini kasperskyye bırakmıştır. mutluyuz..
  • kendisine virüs bulaştırabilen ve taramalar sonucu hiçbir şey * * * * bulamayan program
  • anti virüs programıyla uzaktan, yakından ilgisi bulunmayan bir program. kimin ne için yazdığını çok merak ediyorum. anti virüs olmadığı kesin.
hesabın var mı? giriş yap