• görsel
    görsel

yoruma gerek olmayan haldir. akasya, zorlu gibi avm'ler hariç bu tip manzaralarla daha çok karşılaşacağız sanırım. oralarda araplar sayesinde ayakta kalır.

yer: ataşehir - istanbul
    avm: brandium
    tarih: 26 nisan 2022 saat:16:30
  • sıcak para ile bolluğun bitmiş olduğunun fotoğrafıdır.
    edit: artı döviz kurunun allahuekber dağlarına çıkmış olması.
  • batmadılar mı hala? buldukları her boş arsaya avm dikenler için hiç üzülmediğim durum. beter olsunlar. her mahalleye bir cami bir avm kampanyası son bulur umarım.

edit: @yjmalmsteen haklı isteğiyle + her mahallede açılan üniversiteler de dahildir.
  • servet ve esnaf düşmanıyım ne kadar zevklendim ne kaddaaarr zevklendim anlatamam size...
    edit: ne kadar çok avm tapar varmış mesaj kutum patladı...
    edit1: ironiden anlamayan nesle aşina değiliz ( bkz: bi üstteki entry )
    edit2: o avmlerin çoğunun arazisi aslında sizin depremde toplanma alanlarınız idi ( istanbul'da 15 yıl yaşadım )
    edit3: hala mesaj kutumdan küfredenler var ... ağır söverim geri bilginiz olsun ...
    edit4: sanırsın ki sözlük değil avm patronları derneğinde konuşmuşum bunları.. adamın parkı gitmiş yerine ucube bina dikilmiş; gelmiş oksijen ziyanları giden parkını toplanma alanlarını savunacağına bana küfrediyor...
  • brandium zaten ölü bir projeydi. orada oturuyordum. brandiumun dibi tır parkıdır ve trafik o tırlardan dolayı bir tıkandı mı yandınız. ben bile gitmezdim brandium'a

bir de o bölgenin garip ve çirkin bir hissi de vardır.

daha iyi örenkeler verilse, ciddiye alınabilir.
  • mevcut ekonomik koşullar zaten ortada. oraya hiç girmiyorum ancak bu mağazalar artık satış mağazası olmaktan ziyade prestij amacıyla açılmış showroomlardan ibaret.

insanlar avm'den beden deneyip siparişlerini internet üzerinden veriyorlar. şirketin kendisine bağlı mağazalar dışında franchaise mağazalar tek tek kapanacak.
  • batmaz, yakında mahalle esnafları tarafından doldurulur o boşalan dükkanlar.
    yatırımcılarına değer kaybettirecek fotoğraflar.
  • ne olacaktı ki? her daim kazançlarına kazanç mı ekleyeceklerdi? peeeeh.
  • çok iyi lokasyonda (buradaki kritik nokta sanırım metroya yakınlık) veya çok çeşitli ve herkesin bütçesine hitap eden mağazaları bulundurmayan avm'ler zaten 4-5 senedir sürekli ciro kaybındaydı.

artık son 6 aydaki ekstra ekonomik kriz ve belirsizlik hepsini daha da çok etkileyecek.

şov daha yeni başlıyor.
  • istinyepark ve kanyon'dan kapanan mağaza fotoğrafı gelirse ancak o zaman inanırım avm'lerin battığına.
hesabın var mı? giriş yap