• hayatımın fonu, bağımlısı olduğum dizi. 1 bölümünü seyretmeden günümü geçiremiyorum. ezbere bildiğim sahneleri tekrar tekrar eğlenerek izliyorum. bu kadar fazla abartı karakterler bu kadar dengeli olurdu herhalde.
  • yıllar sonra tekrardan izlemeye başladığım dizidir. ne kadar da kaliteli bir dizi olduğunu unutmuşum, yeniden hatırladım. açıkçası beynim burhan öncesini silmiş. bu nedenle her bölümü ilk defa izliyor gibiyim. her bölümde en az bir defa sesli şekilde gülüyorum ki geçmiş bir dizinin bunu yapabilmesi bence büyük bir başarı. tebrikler, birse gürsel'e (alkışlar eşliğinde).

izlediğim bölümler içinde hafızama kazınan ve durup dururken aklıma gelerek beni güldüren repliği yazmadan olmaz.

--- spoiler ---

kargalar cem bey, kargalar!

--- spoiler ---
  • ne izleyecegimi bilemeyip aman bi bolum avrupa yakasi izleyeyim diye acip saatlerdir izlemeye devam ettigim dizi. her izledigimde modumu yukseltiyor, cok seviyorum.
  • hayatımda başka bir yeri olan, bir dönem yaşadığım psikolojik rahatsızlıklara ilaç gibi gelen dizidir. canım sıkıldığında hala açar izlerim. bir dönem ders çalışırken hatta uyumaya çabalarken açar izlerdim.
  • yıllardır her gün kahvaltı yaparken izlediğim dizi. ilk 60 bölümü abartısız belki 50 kere tekrar izlemişimdir.
  • gaffur karakterinden sonrası bombok olan dizidir. şu herif hangi dizide yer alsa cıvık esprileri yüzünden o diziden nefret ediyorum. bu adama gülen ağır keko ve safkan varoştur.
  • sadece burhan altıntop karakteri götürür diziyi, tabi o karakterin ortaya çıkması için diğerleri de gerekli :)
  • en az 3 kere baştan sona izlediğim efsane dizi.
    hala da arada rastgele bir bölüm açar ve ilk defa izliyormuşçasına gülerim.
  • bir süredir günlük bölüm dönerek bitirmeye çalışıyorum tekrardan. 63. bölüme geldim ve şu noktaya kadar diyebileceğim iki şey var; burhan bu kadar antipatik karakterden bütün türkiyenim favori karakteri haline nasıl geldi hiç anlamıyorum, bu birincisi. ikincisi de bütün yük şu an ata demirer'in omzunda ki gerçekten güldürmeyi değil kahkaha attırmayı başarıyor. kargalarrr!!!
hesabın var mı? giriş yap