• ama kendisi aşırı ahlaklı onu atlamayalım. elin karısına kızına “seks yapmadan ne kadar durabilirsiniz?” diye soracak kadar mezhebi geniş ama video başlığını “se** yapmadan durabilir misin” filan gibi ahlaka uygun hale getirecek kadar da naif ve duyarlı.

edit: instagram linki https://instagram.com/…mesuttv?igshid=jq349z53lkzk. önden buyrun.

edit 2: kuyruğu sıkıştırıp canlı yayında açıklama yapmış. ha şöyle az yola gelin. böyle böyle öğreneceksiniz.
  • wo samma denn? des geht goar ned oida!
  • alkışlarlayaşıyorum'da daha önce gördüğüm çocuk.dünyanın en yaşanılabilir şehrinde (bkz: viyana) yaşayan çocuktur. burada kampanya başlatsak toplu şikayet etsek kanalını kapattırabilir miyiz acaba ?
  • bu arkadaş stephansplatz taraflarında dolanıyor sürekli. yaptığı işi biraz değiştirse, kızlara gidip de tatlım sevişelim mi diye sormak yerine eğitiminiz için ne kadar para harcıyorsunuz, maaşınız yetiyor mu, yılda kaç kitap okuyorsunuz gıda harcamalarınız ne kadar, hukuka ne kadar güveniyorsunuz vs sorsa, avrupa’ya kaçmayı düşünen arkadaşlara bi fikir verir belki cesaret getirir.

ben bi kanal kurup bu işe mi girsem?

soruları beraber seçelim ben sokağa çıkıp sorayım, kışa işler de azalıyor, tutar mı dersiniz?

edit: youtube kanalı fikrine bu kadar olumlu dönüş alacağımı düşünmemiştim. herkes dediği kadar destek olacaksa açıyorum hemen link atarım kanalıma abone olup videoyu beğenip yorum atmayı unutmayın!

edit2: isim bulamadık güzel isim önerisi olan var mı?
  • bunu cidden keyifle izleyip gülen insan var mıdır acaba? ciddi ciddi merak ediyorum. böyle bir seviyesizlik nasıl milyonlarca defa izlenir aklım almıyor.
  • küfürsüz anlatılmayacak klasik türk youtuber.
  • eğitimsiz insan.
  • hakkaten bu kadar çomar olmayı nasıl başarıyorlar bunlar? gülen ayrı maldır çeken ayrı maldır amk varoşları.
  • insanımızın götünü kaldırdığı bizi rezil ediyor. şeriatın kestiği parmak acımaz misali, hiçbir şekilde eleştiremeyiz çünkü ben veya sen olmasa da başka biri bu adamı ünlü etti.

sonuç; yine başkaları adına utandık.
120 entry daha
hesabın var mı? giriş yap