• hayranlık uyandıran insan. kızıl saçın çok yakıştığı, çok güzel kadın.
  • giderek musamere kivamina gelen hatirla sevgili'yi izlemek icin kalan birkac nedenden biri olan oyuncu. kuralci doktor annede beden dili ayri guzel, yuz ifadesi ayri guzel; sevket'in gittigi bolumde aglayisi, ic cekisleri, dalip gidisleri akillara zarar.
  • kaçıklık diploması nı defalarca izlememin nedeni olan sanatçı. yeteneği ve güzelliği zaten tartışılmaz; üstelik ışıldıyor da..
  • kaçıklık diploması'nda senaryonun ve yönetmenin önüne geçmiştir.
    yarım bardak su'da ise oyun boyunca rolünü nakış gibi işleyen, alkışlanırken de göz yaşlarını tutamayan bir kadın. bir de, güzel, çok güzel...
  • kaciklik diplomasinda oyunculuk dersi veren aktris.ayrica yillarin guzelligine guzellik kattigi insanlar vardir hani ayda aksel onlardan birisi hem onun ki oyle bir guzellik ki makyaja falan ihtiyaci da yok cok saf ve duru bir guzelligi var.ortalarda bi ton makyajla maymuna donen genc kizlara bakinca ne demek istedigim anlasilacaktir sanirim.ayni sekilde sarap misali yillar gectikce guzellesen baska oyuncular icin:

(bkz: zuhal olcay)
    (bkz: vahide gordum)
  • özellikle kurtuluş ve cumhuriyet filmlerinden tanıdığımız, bunun yanında kaçıklık diploması ve bir erkeğin anatomisi gibi filmlerde de iyi performans sergilemiş sanatçı. bir an önce dizilerden çekilmesini istiyoruz. sanatçılık değerinin düşmesine gönlümüz razı gelmiyor zira.
  • yaprak dökümünün eski versiyonunda leylayı oynamış oyuncu.
  • kaçıklık diplomasında yüzünden eksik olmayan muzip tebessümü ile izlerken bana da ister istemez tebessüm ettirmiş, yaşlandıkça güzelleşen, güzelleştikçe etrafa yaydığı ışığı arttıran oyuncu. lakin sonra bazı programlarda gördüm ki kendisine çok yakışan bu muzip tebessüm her daim yüzündeymiş. ne mutlu bu kadının çevresinde yaşayanlara.
  • beni çok ağlattı ama bu kadın..malum sahnenin diğer başarılı oyuncusu için, (bkz: ismail hacıoğlu)

(bkz: sınav) (bkz: sen ağlama)
  • ne desem yetersiz kalacak dünya güzeli bir kadın.. gözündeki ışığı görünce etkilenmemeniz olanaksız. hipnotize ediyor resmen. ses tonu da cabası. iyi bir oyuncu olmasının yanında, mükemmel bir anne ve harika bir aşçı. evine misafirliğine gitmeniz +2 kilo demektir kaçınılmaz şekilde. kocasının ne kadar şanslı olduğunu söylemiyorum bile.
    en kısa sürede ekranda görmek istediğimdir..
hesabın var mı? giriş yap