• kabus geri geliyor lan resmen. bu adam futbolcuyken hayrandım. kendisi, benim çocukluğumun alex'i falandı, ancak kimse kusura bakmasın teknik direktör olarak sadece ismail kartal'ın hızlı konuşabileni, ve daha iyi sitem edebileni. nolur geri gelmesin. ulan daum'u getirin bunu getirmeyin, daha nasıl izah edilir.
  • bayılırız kendisine, bırakın gelsin. aziz başganla büyük işler yapacaklar.
  • umarım selçuk şahin transferi sebebiyle nabız yoklamak için ali yıldırımla buluşmuştur
  • basligi hortlatip durmayin yalvaririm azizim. kimi konussak burda, sonra o basa geliyo. yeter ilik kanseri oldum iligim kurudu su herifler yuzunden. ismail mourinho bir, aykut bey iki.
  • net söylüyorum. fb'ye geri döndüğü gün, cayma bedeli falan tınlamadan iptal ettiricem lig tv'yi. başlarım ulan aşortmanına.
  • alex de souza: biraz futbolcu gelişimine yönelik antreman yapsak hocam?
    aykut kocaman: bu ülkede antremanlar futbolcular gelişsin diye yapılmaz.

şu konuşmayı unutmuş kimi fenerbahçe taraftarının vizyondan, hakkının yendiğinden dem vurduğu sinsi.
  • aziz yıldırım var oldukça aykut kocaman fenerbahçe'ye gelmez.
    ama ali koç başkanlığında fenerbahçe'nin başına aykut kocaman tekrar gelecek. at fava bekle.
  • ben kendisine yeni bir şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum. bak galatasaray'a kendi evladı hamza ile kenetlendi ve şampiyonluğu yakaladı. bence aykut hoca fener'in başında olmalı.
  • fenerin başına geçerse 2015-2016 sezonunu şampiyonunun galatasaray olma ihtimalini bir tık daha arttıracak kişidir.
    not:samsun
hesabın var mı? giriş yap