şükela:  tümü | bugün soru sor
 • az önce kral tv de klibini gördüğüm muhtemel yurt dışından ithal şarkıcımız. klibi görsel olarak farklı sanırım müzik yapısı da buna paralel bekleyip göreceğiz gelişmeleri, değişimleri.
  edit: şu hatunun her yeni şarkısından ve klibinden sonra aklımda olan tek şey başlığını açmanın haklı gururu.
 • (bkz: yenildim daima)

  ek: bir de dön bebeğim'i pek güzel seslendirmiş: http://www.youtube.com/…=nzyktg1fa0y&feature=relmfu
 • 2012 eurovision şarkı yarışması'na son dakika sürpriziyle katılırsa "aha da ben demiştim" demek için yazıyorum şu anda bu satırları. ses var, fizik var, tarz var. göt olursam türkiye'ye leylimleyrimirimiley'ler, şeykitap'lar, livitap'lar, süpırstar'lar cidden müstahak.
 • dna klibinde jennifer tadı aldığım ses sanatçısı. güzel de sesi var; dinlenebilir evet.

  bir tek farkla, jennifer lopez video kliplerinin olmazsa olmazı zencilerini çıkartıp biraz daha içselleştirmişler.
  http://www.youtube.com/watch?v=qfnblqaswxu

  düzeltme:
  aha ne güzel zenci yok diyordum ki 3.00 dakikadaki grup olayına girmiş zenci kelini görene kadar. ya arkadaş bırakın şu zencileri filan kompleks yapıyoruz.
  lütfen!
 • oldukça başarılı bir ses bence piyasada benim diye geçinen birçok bayan sanatçıdan sesi daha güzel. dön bebeğim şarkısını söylemesi de oldukça cesaretli olduğunu göstermekte ayrıca.
  http://www.youtube.com/…=-gvzszsccp4&feature=relmfu
 • şarkısını, klibini izleyince gerçekten bir şey zannettim ama twitter her zaman ki gibi kabak gibi belli etti, her ünlyü belli ettiği gibi. sabah akşam kendisine gelen mentionlara rt etmekten başk bir halt etmeyen, yeni nesil ağır ergenimiz oldu büyük ihtimal.
 • almanya doğumluymuş. müzik çalışmalarını isveçte yapmış. albümünde çoğu yabancı beste olan 13 ingilizce şarkı ve bunların türkçeleri var. örneğin yenildim daima'nın orjinali dna şarkısı, zaten klipleri de aynı. tip olarak da rojda demirer'i andırıyor azcık, ama daha ince daha çıtır.
  ben çalışmalarını kaliteli buldum, başarılarının devamını diliyorum
 • 30 kasım 2011 tarihinde istanbul park da fotoğrafçı olarak katıldığım etkinlikte şarkılarından iki tanesini seslendirmiş kişi. bir ara fotoğraf çekmeyi bırakıp yanımdaki kişiye kim bu diye sorduğumda, kendisi menajeri gibi birşeyi (nasıl bir şeyse) olduğunu ve çok kaliteli bir sesi, genel kültürü, 5 yabancılı dil bildiğini söyledi. ama çok soğuk belki de biraz da heyecanlı olmasından kaynaklı nedense şarkı söylemediği zamanlarda kendisinden pozitif olarak elektrik alamadım. hatta şunu söyliyim ünlü ya da ünlü olacak biri gibi bir havası yoktu. etkinlikte görev alanlardan biri sandığımı da söyliyim. eğer hedefi yüksekse biraz star ışığı/havası dediğimiz şeylere ihtiyacı var diye düşünüyorum.
 • dön bebeğim'in bir de kendisinden dinlenmesi şart olmuştur sayesinde.

  http://www.youtube.com/watch?v=xlfhqotvkyu