• ingiliz bir kadın yalan seviyesini nirvanaya ulaştırmıştır...

ingiliz kadın, yüz yüze ayrılmaya cesaret edemediği erkek arkadaşına önce "kanserim" dedi.. daha sonra "kemoterapiye giriyorum" dedi. en sonunda da arkadaşlarına mesaj gönderterek "angela öldü, başın sağolsun" dedirtti..

angela harris, 1 yıldır birlikte olduğu sevgilisi phil ile ayrılmaya karar verdi. ancak kadının phil'e bunu yüz yüze söylemeye cesareti yoktu. o da haince bir plan yaptı. önce phil'e kanser olduğunu ve artık hastanede yaşayacağını söyleyerek evden ayrıldı. sonra hastaneden "şu anda ameliyata giriyorum" ya da "kemoterapideyim" diye aylarca mesaj attı.

sonra da sue diye bir arkadaşına da phil'e birkaç ay sonra mesaj göndertti: "phil, angela öldü.. seni çok seviyordu. başın sağolsun" phil, ölüsünü görmek için kaldığını düşündüğü hastaneyi aradı. ama orada angela adında bir kişi yoktu. sonunda polise gitti. ve polis, angela'nın evine gittiğinde, genç kadını karşısında gördü. angela, phil'den ayrılmak istediğini ve yeni bir hayat kurmak istediğini ancak bunu nasıl yapacağını bilmediği için bu olayları uydurduğunu söyledi.

http://www.milliyet.com.tr/…lecek bir hikaye&ver=59
  • uzun zamandan beri dusunuyordum.artik karar verdim..ben rahip olucam..bu yuzden seninle artik gorusemem...
  • fortisvita cafeye girer, gözleriyle telefonuna defalarca aramasına rağmen cevap vermeyen ve kütüphanede ders çalışacağı için buluşamayacaklarını söyleyen sevgilisini arıyordur. tabi aslında orada olmamasını umuyordur, çünkü yanında mantıklı düşünen bir insan olsa, ona sevgilisinin o anda orada olduğuna dair kimsenin birşey söylemediğini, muhtemelen orada olmadığını söyleyecektir. peki neden fortisvita manyağı sabahın köründe, sırf sevgilisi telefonunu açmadı diye beşiktaştan beyazıta kadar o yolu tepmiştir? bir sonraki an bu soru önemini kaybetmiştir. zira fortisvita'nın gözleri bir masaya kilitlenmiştir. fortisvita öfke ve hayal kırıklığıyla masaya bakmaktadır, masadakiler de içeriye korkutucu olduğunu varsayabileceğimiz bir şekilde ve hiç beklenmeyen bir anda içeri dalan bu adama biraz tırsmış, biraz şaşırmış gözlerle bakmaktadır. ah, x de masadadır tabii ki... en azından sevgiliyle sarmaş dolaş değildir ya da yanında oturmamaktadır ve fortisvita hala sevgilisine inanmak, ona güvenmek istemektedir. muhtemelen bu sebeplerden, o gün orada kavga çıkmamıştır. masada dikkat çeken bir diğer şey de masanın üzerinde hain sırıtışıyla duran cep telefonudur. 20-30 kadar çağrı görülmüştür, sadece cevaplanmamıştır. fortisvita masaya doğru ilerlemeye başlar. sevgili o sırada toparlanmaktadır. tabi daha sonra düşününce neden hemen toparlandığını, konuşalım diyip dışarı yöneldiğini anlayacaktım ama o an pek düşünemiyordum sanırım. sinirli halimi düşününce ben de hak veriyorum aslında ama o an için öfke,hayal ve kalp kırıklığı arasında zar zor hissediliyordu. dışarı çıktık, lafı dolandırmaya gerek yoktu:

f: ayrılmak mı istiyorsun?
    es*: sanırım evet...
    f: x mi?
    es: hayır. başkası filan yok, kesinlikle öyle bişey yok. eskisi gibi hissetmiyorum ben. öyleydi de böyleydi de vırvır dırdır.... *` :ama fortisvita hatuna inanacak kadar saftır`*
  • - önümde pek çok engel var; ailem, parasızlık, iş yoğunluğu, master, doktora, sınavlar, tayin, askerlik...

ne kadar gerçekçi ve hüzünlü bir açıklama... bunu diyen, kısa bir süre sonra rus görünümlü türk kızının tekiyle evlenene kadar bana öyle gelmişti en azından...
  • yalanın kuyruklusu : biz birbirimize uygun değiliz

hani 2 ay önce birbirimiz için yaratılmıştık ?
  • ben henüz evlenmeye hazır değilim ve seni oyalamak istemiyorum belki daha hayırlı kısmetlerin olabilir onlara şans vermen için seni özgür bırakıyorum
  • almanyadan eski sevgilinin gelmesi yalan dolanı ile başlayan sonu gelmez yaratıcı kaçırıcılardır.
  • "bana biraz zaman ver, biraz yalnız kalmaya ihtiyacım var, sora zaten herşey daha iyi olacak."
    o verilen zaman uzun bi araya dönüşür, zaten bi taraf kesin soğumuştur ya da soğuyacaktır. ilişkilerde verilen araya inanılmaması gerekir.
  • ailem gorusmemize izin vermio..
hesabın var mı? giriş yap