şükela:  tümü | bugün
  • bu sene battle of the bands 4.sü olarak dereceye girmiş kabarık saçlı, eskişehirli hatun.
  • (bkz: #10710836)
  • teomanın grubunda bass gitar ve back vokalleri ustlenmiştir kendisi artık
    cok hos cok guzel bi sesi vardır ama teoman hayranları sarkıları cok uzun zamandır kayıtlarda ki seslere** dinlemeye alıskın oldukları icin "sesinin bişeyi bozuk", "yok tam olmamıs", diyerek beğenememişlerdir. 5 ocak 2008 babylon akustik konserinde ben bass gitarı nası caldığı hakkında hiç bişey anlayamadım artık onumuzdeki konserlere bakıcaz...
  • 1 mart 2008 tarihli balans mekanlı teoman konserinde seyircileri kendilerinden gecirmiştir.
    nefes nefese adlı sarkıyı tek basına cok guzel bi sekilde solemiş olmasının yanında, teomanın duet olan sarkılarında*** da performansı cok iyiydi. aynı anda bass gitarada hakimiyetini hiç kaybetmeyerek muhtesem bi performans cıkardı. basarılarının devamını bekiyoruz.
  • hayatımda gördüğüm en groove'suz kashmir cover'ını çalmış kişi. ben utandım izlerken nasıl gurur duyup paylaşmış anlayamadım. ayrıca bir dönem teoman'la çalardı vokali güzeldi, basçılığı sıradan.
  • bassistliği konusunda herhangi bir yorumum yok lakin vokalliği son derece kötü, son derece başarısız.

hayır ne gerek var buna ? zaten ben bu enstürmanistlerin vokal takıntısını anlamıyorum. biraz silvirip, biraz daha fazla iş yapar hale gelir gelmez şarkı söylemeye başlıyorlar. evet soruyorum ne gerek var ? boşver kardeşim sen de şarkı söylemeyi ver. herkes şarkı söyleyecek diye bir kaide mi var yani ? bul kendine iyi bir vokal çal güzel güzel. ha çok istiyorsan arada back vokal falan yap, ama solist olmaya özenme. ha ama yok illa ki söylicem diyorsan işte böyle oluyor.

üzgünüm...
  • alen konakoğlu produktorluğundeki albümü arpej yapım etiketiyle kasım ayında çıkıyor kendi deyimiyle.
  • ilk albümü "zamanı tamir eden adam" çıkıyor. albümden "hatırlıyor musun" adlı çıkış şarkısını ilk kez radyo d - maksimum rock'ta dinleyeceğiz http://twitpic.com/bnqn28
  • yeni albümünde keşke sadece bass çalsaymış dediğim şarkıcı. ses tınısı iyi ama güçlü olmayan bir sesi var. şarkılarının düzenlemeleri de yaratıcılıktan uzak.
  • ne yazık ki vasatın altında albüm yapmış sanatçı. sözler bile sanki o ritme uymuyor, prozodi hatası var hissiyatına kapılıyor insan. "daha az acı veriyor" diyor mesela, veriyor derken o kadar yapış yapış insanın kulağına batıyor ki anlatamam. biraz aceleye getirilmiş bir albüm gibi gözüküyor. sözlerdeki derinlikte yerlerde geziniyor resmen. o kadar albüm çıkarıyorsun da güzel söz yazmak bu kadar mı zor?