• yine saat 10.00'da kapıların kapatılacağı sınav.

sınav sonrasında güncellerim burayı. zaman sorunu olmayacak bugün tyt'ye nazaran. çalışmış olanın başarılı olacağı sınav olacaktır kendileri.
  • liseli ekşicilerin yine tulum çıkaracağı sınavdır.
  • asıl sıralamayı belirleyen alan yeterlilik testidir. 65 üstü net bırakanın istediği diş hekimliğine ve bazı tıplara gidebileceği sınavdır.
  • bana kol gibi girecek sınavdır. hiç çalışmadım bakalım ne olacak.
  • tyt 2019 daki süre probleminin bugün yaşanmayacağını düşündüğüm sınavdır. dünkü zaman isteyen türkçe ve geometri sorularına nazaran alansal ve net bilgi içeren 80 soru ile karşı karşıya kalacak adaylar. herkesin emeğine sağlık, umarım her üniversite adayı gönlündeki yeri kazanır.

not: kardeşim gözüm dolu bahçede bekliyorum. başarılar geleceğin çevre ve kültür bakanı.
  • tyt gibi nankör olmayan,çalışanın karşılığını vereceğini düşündüğüm sınav...
  • an itibariyle genç kardeşlerimizin ter döktüğü sınavdır.işaretlediğiniz puan olsun
  • edebiyatta zorlayacak soru sayısı bir elin parmaklarını geçmeyecek kadardı. gerçi 24 soru var.

ahmet hamdi tanpınar 'ın olduğu bayağı güzel bir soruydu.
  • sınava giren arkadaşlar edebiyat soruları için yeşillendirirse mutlu olurum.
    ilk aldığım bilgilere göre edebiyat testi kolaymış.
    fen testi zor olan sınavdır.
hesabın var mı? giriş yap