şükela:  tümü | bugün
 • maçın ilk yarısında da, yere düştükten sonra sinan gümüş'e yerde tekme atmıştı. sürekli aynı şeyi yapıyor. yere düşüyor, rakibine bakıyor, vuruyor ve yüzünü tutuyor. gerçekten büyük puşt.
 • skyler white çocuğu.
 • hadi git şimdi anadolu takımlarında sürünmeye devam et 6222 çocuğu. futbolcu falan değilsin sen. emek hırsızı.
 • galatasaray ile adı geçmesi bile yetmiş bu akşam önce sinan gümüş'e, sinan düşerken kendisi de yerdeyken sinan'ın destek ayağına çelme taktı var da varmış haberim yoktu sinan faul dedi.

  sonra mert hakan yandaş'ın faulünde mert hakan'ın kafasına tekme attı mert hakan da bunun ayağına tekme attı sonuç mhy atıldı bu utanmaz sırıtıyor.

  malum camiaya mesaj veriyor aklınca transferi
  sonrasında ultra aslan video yapar bu anları.

  bunları yazarken de gitti gustavo'ya dikleniyor.

  tanım : mert hakan yandaş'ın kafasına tekme atıp var'da bile kırmızı görmeyen futbol katili.

  malum camiaya hayırlı olsun
 • yetenek fakiri olduğu kadar karakter fakiri de olan ptt topçusu. hayatın boyunca mutsuz olursun umarım.
 • tam sucuk ekmekçilere yakışan topçu olduğunu düşünüyorum. buram buram çirkeflik kokuyor herif.

  fenerbahçe-kasımpaşa maçında yere düşünce ayağıyla mert hakan'ın kafasına tekme savuruyor. mert hakan karşılık verince yerde kıvranıp rakibi attırıyor. fatoş babasından talimatı almış belli ki. fatoşla fotoğraf çektiren ümit denen hakemsi de mert hakan'ı atıyor. ama 10 kamerandan pozisyonu izleyen var, aytaç'ın tekmesini görmüyor, görmek istemiyor! ulan her şeyi başlatan o tekme, kör olsan görürsün! federasyonundan topçusuna, teknik direktöründen hakemine her yeri zapt etmiş bu himmetçiler. fenerin doğrandığı kaçıncı maç bu? sorsan rıdvan sezonu derler! mide bulandırıyorsun 6alatasaray!
 • halı sahada tesadüfen bir kez dahi top oynamış herhangi biri, bugün mert hakan'a kasıtlı tekme attığını anlayabilirdi.

  ama fatih terim'in selfie'cisi ümit öztürk ve pilatesci erkan maalesef(!) süzememiş arkadaşın pozisyonunu.

  dün de böyleydi bu adam, yarın da böyle olacak ve bu karakterde olduğu bilindiği için malum takıma transfer olacak.
 • kendisinin o pozisyonda atilmamasi icin iki ihtimalin ayni anda gerceklesmesi gerekiyordu.
  1- hakem selfici umit olmali
  2- rakip fenerbahçe olmali.

  diger tum ihtimallerde kirmizi kart gorecegi pozisyonda bu iki ihtimalin ayni anda gerceklesmesi sebebiyle kart gormeyen cirkef ahlaksiz.
 • aytaç'ın kariyeri; mert hakan'ı çifteledi, gustavo'yla tartışarak kariyerinin zirvesini gördü, ozan tarafından bakkala yollanarak ufukta gözden kayboldu.
 • var odasında neler döndü acaba? galatasaray'a transfer olduğunu biri söyledi diye mi hakemi çağırmadılar acaba ? bu ülkedeki tüm takımların lobisini toplasan galatasaray'ın lobisinin yarısı etmez. kalecilere el çektiren lobi. bi de himmet ağa var o da başka.