• azzaro pour homme, kahverengi şişe, 70 li yıllarda doğmuşlara babadan emanet bir kokudur.
  • hem bayan hem de erkekler icin mukemmel kokulu parfumler ureten firma.
  • mankenlerin soyunma odalarına gizli kamera yerleştirip röntgencilik yaptığı için uzun süre hapis yatmış bi modacı ağbimizdir bu.
  • fransız firmasıdır. eskiden ankarada tunalı hilmide bi magazasi da vardi.
  • (bkz: chrome)
  • erkek kuaförü. polat otel'in alt katında hizmet verir. pahalıdır ama iyidir. hizmet muazzamdır. havlular temizdir. çalışan tipler hem iyi, hem işinde usta, hemde sıcakkanlıdır. sahibi olan faik denilen adam biraz kibirli gibi görünüyor ama o da fena bi adam diil heralde. tabi bu sadece benim gözlemim.
  • genelde erkek parfümleri ile bilinmesine rağmen kadın parfümleri de oldukça güzeldir. favorilerim ise visit ve pour elle.
    günümüzde parfüm fiyatları coşmuşken hala alınabilirlik seviyesinin altında olmaları da güzel bir detay.
  • gece elbiseleri acayip güzel olan,moda sektörünün önemli firmalarından biri.bu aralar hollywood ünlülerinin üzerinde bolca görülen bir markadır azzaro.
  • aşmış parfümler üreten firma. yılların süregeldiği bir efsane. yok be abartmıyorum harbi diyorum.
  • parfümlerimin arasinda her daim pour homme bulunur. kült bir kokusu vardir.
hesabın var mı? giriş yap