aynı isimde "baba (dizi)" başlığı da var
201 entry daha
  • yillarca egitmenlik yaptigi kurumlarda $akala$ip babalik gudulerini payla$tigi binlerce ogrencisini, surekli olarak yardimina ko$tugu arkada$larini, egitim sektorune kattigi sinirsiz yeniligi dunyaya;

seyahat etme adabini, turkiye'nin neresinde ne olduguna dair bitmek tukenmez ar$ivini, egitmenlik gudusunu, araba kullanma sanatini, aklima hayalime gelmeyen, sonradan farkedecegim bir cok $eyi de bana birakarak beyin kanamasina yenik du$tu. bilgisayar konusunda sordugu "cocuklarin $a$irtan sorulari" tadindaki sorulari, dergileri okuyup okuyup telefon acarak "olm bak boyle bir alet cikmi$ yeni, hem $unu hem bunu yapiyormu$, ustune bir de takla atiyormu$" tadindaki yenilik takipciligini, gecenin 2'sinde msn'den "ben $u hadiseyi halledemedim, buralardaysan once bric'te $unlarin derslerini bir vereyim sonra da ona bakalim" diyi$ini, oyunlarda gecemedigi bolumleri gelip dani$masini arar oldum bu kadar kisa surede. ha gecen 20 gunde neyi anlayabildim, hayat ne olursa olsun durmuyor.. -hava ayaz mi ayaz.. ellerim ceplerimde.-
4359 entry daha
hesabın var mı? giriş yap