• 1-kadında da erkekte de bulunan arsız kıl çeşidi.

2-kadınların ağda veye jiletle giriştikleri istenmeyen tüyleri. (tüy olunca sevimli mi oluyor sanki?)

3-baharın gelişine kadınlarımızın verdiği kurbanlar.

4-benimkiler nedense dökülüyor amk. niye acaba? var mı bir hal çaresi? kılımın derdine düşecek değilim ama etraf kirleniyor, tüm yatak, kanepe, ev içerisinde bulunduğum yerlerden kıl çıkıyor. hayır o kadar dökülen şey bitmiyor da, yeniden çıkmakta ısrar ediyor.
  • hakkında şarkı yazdığım ve ilk albümümde 1. sırada olacak olan dökülebilir insan uzantısı.

bacak kılları
    kimin bu bacak kılları
    benim değil
    kim geldi evime
    döktü bacak kılını
    hem de sevgilimle seviştiğim bu evde

bacak kılları
    benim değil bu bacak kılları
    çünkü benimkiler kıvrık değil
    biraz da açık renkli
    kimin bunlar
    sevgilimle yaşadığım evde
  • yemin ediyorum evi süpürme derdi yüzünden lazer epilasyona gideceğim. ev resmen benim bacak kılım yüzünden kirleniyor yoksa toz falan çok değil yani. yada evde külotlu çorapla oturacağım.
  • valla fazla olmamasına rağmen 2 senedir lazer yaptırıyorum.leg day sonrası kalf bölgesine bakıp sigara içmek paha biçilemez.
  • erkeklerin asla kesmemesi gereken yer o parlak bacaklar çokta iç açıcı değil
  • yaklaşık 1 aydır ayak bileklerimde kendiliğinden döküldüğünü fark ettiğim kıllardır. sebebini bilen varsa ve yeşillendirirse sevinirim.
hesabın var mı? giriş yap