• kezban diyip aşağılamak istemiyorum ama benim için en itici kız kategorisinde zirveye rahatlıkla oynayabilen pis bi kızdır...

bacak kılı ya bu, siyah siyah,iiyyyk! ele batar, pis görünür...

çok mu zor bunlarla uğraşmak arkadaş, insan bi yarım saatini verip, epilasyon aletiyle alır, lazerle aldırır hiç olmadı ağda yaptırır... bunlar da yok... varsa yoksa kıllı kıllı gezer, la tamam bacaklar kıllı eyvallah ama niye etek giyip insanın midesini bulandırırsın...

ondan sonra bana niye kezban diyosunuz? ne diyem mahmut mu diyem?!
  • yüzyıllardır cevaplanamayan sorunun cevabıdır.

evet, bir kız ile bir erkek, gerçekten arkadaş olabilir. içinde zerre cinsellik, ilişkisel duygusallık olmayan sağlıklı bir arkadaşlık ilişkisi yütülebilir,

kız bacak kıllarını almıyorsa.

(açık kumral ve sarışınlar bu genellemeden azade tabi ki.)

(vurmayın, vurmayın!)
  • kesinlikle zamanının ötesinde biri. sevin okyay bunlardan biriydi. umarım hala öyledir.
    estetik yargılarımız değişsin, kişisel bakımın tanımı değişsin (amin). ben göremiycem, çocuğum da göremiycek muhtemelen. zaten bir kızm olursa olabilecek en genç yaşta lazer epilasyon ısmarlıycam ona. ama belki torunlarım görür o günleri.. gerçi o zamana da kıl mıl kalmaz kimsede muhtemelen..
  • almıyordur. hiç bir şekilde.
  • rahat bi tip olsa gerek,ben böyleyim diyip gezinen...ama çok itici bi görüntü yaa...bi kaç kere görmüşlüğüm var etekle dolaşan hem de..
  • lazer epilasyon yaptırmış tamamen o derdinden kurtulmuştur. ya da genetik olarak şanslıdır, kılsız bacaklara sahiptir.
  • kış aylarında kadınların çoğu bu kategoriye girer.
  • haklıdır şu soğuk dönemde post yerine gecer, kullanislidir.
  • alınacak kadar kılı yoktur, jiletle alıp çoğaltmak da istemiyordur. şanslıdır, rahattır, mutludur.
  • kendisinin en sevdiği şarkı şebnem ferah'tan benim adım orman'dır.
hesabın var mı? giriş yap