şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yemeyip içmeyip making a murderer belgeselinde konunun öznesi olan steven avery'nin gerçekten de suçlu olduğunu iddia eden entry'ler döşeyen bir yazar. yemin ederim dava yeniden görülmeye başlanırsa iddia makamına bodoslama savcı kontenjanından dalması lazım.*
  • libidosu tavan yapmış,acilen düşürülmesi gereken kezban bir ekşi sözlük yazarı. (bkz: ekşi sözlük fuck buddy aranıyor ilanları)
  • sözlüğe yeni katılan bayburt'lu yazar.
    yaşadığı il hakkında engin bilgiye sahip ayrıca..
  • @onlyknight hakkındaki görüşlerimi başlığı altına yazdım, terbiyesiz bir yazar. daha fazla yoruma değmeyecek kalitesizlikte. @polonzo nickli yazar, kendince bir espri yapmış herhalde, tanımam etmem.

bunları favorileyen @tontontondardanelton nickli yazar ise sosyalizm başlığı altında yazdığım doğrulara sinirlenip burada beni küçümseyen alakasız entryleri favorilemiş, hem bu çağda sosyalizmi savunacak kadar boş, hem de başka fikirlere tahammül edemeyip yancı arayacak tıynette. bir de kadınmış bu, kendisi ile ilgili görüşlerimi nickinin altına yazdım. bu yazar bir de kendisini takip ettiğimi falan sanmış, başlığımın altına entry girmeseydin uyarı gelmeyecekti, bir de üstüne silmiş sonra başka entry yazmış falan.* sosyalizmle ilgili entrylerimi de kendine yönelik sanıyor. ilginç bir vaka. favorileri de geri almış, utandıysa demek ki. he he gülmek için yapmışmış. millete mesaj at diye akıl vermek yerine yancı arayacağına sen mesaj atsaydın.

t: bir yazar, bakınız ben.
  • psikolojik problemli olduğunu düşündüğüm bir yazar. sosyalizm başlığına kendisiyle farklı görüşten entry girdiğim için çıldırıp en az 20 tane entry giren, yetmeyip nickaltı girecek kadar kontrolden çıkan yazardır. gülüp geçmek için like attığım entryleri bile takip edecek kadar da takıntılıdır. hemcinslerimi cinsellik üzerinden vurmaya çalıştığım iftirasını atarak kendini aklamaya çalışmaktadır. aynı iftirayı benim nickaltıma başka yazarlar da atmış, sana neden yapayım? kadın olduğu için hor görülmüş taklidi yaparak kendini aklamaya çalışması ise oldukça itici.
    mesaj atmak yerine hızını alamayıp nickaltı döşeyecek kadar kontrolden çıkmıştır. geçmiş olsundur. kendisine bir soğuk su verilmeli...