• gerçek mhp lideri devlet bahçeli'nin cumhurbaşkanı erdoğan'a verdiği reza zarrab davasıyla ilgili tavsiyedir.

"sayın erdoğan, buralardan çok fazla ayrılmayın, iranlı kaçakçı hepinizi ele verirse okyanus ötesinde sizi aklayacak hakim ve savcı da bulamazsınız"

izleyelim.

özel not: referandum ile beraber yerine akp osmaniye milletvekilli devlet bahçeli geçmiştir.

edit:

bahçeli şimdi mesaj attı: bu bahçeli kimdir? bu söyledikleriyle ne ima etmektedir? ne sonuca varmak istiyordur?
  • video da alkislayan oradaki kalabalik partililer, bugun tam tersini soylerken yine ayni alkisi caliyorlar.
    umarim ruh sagligim bozulmaz, ama hakkaten turkiyede siyasi arsiv tutmak baya eglenceli.
  • böylesine keskin çark etmiş birinin hangi dediğine inanacağız. darılmaca gücenmece yok bahçeli bey dün söylediklerinle bugün söylediklerin arasında 180 derece fark var o halde sana ne vaad edildi seninle ilgili ne tür bir koz var açıkla.

bahçeli bey hangi şer odaklarının vagonuna takılmıştır, amacı ve gayesi iktidar yalakalığı olmuş bir parti haline neden ve kimlerin emriyle dönüşmüştür. görünen odur ki mehape rotasından sapmış güzergahını kaybetmiş rüzgarda salınan bir yaprak haline gelmiş iktidarın oyuncağı olmuştur.

(bkz: koltuk değneği)(bkz: baston)(bkz: stepne)
  • çok iyi görmüş geleceği ama kendisi nasıl döndü ben hala anlayamadım...
  • selanik’i bir sandık altına satanları akıllara getiren ilginç bir tavsiyedir.
  • sonra beni bir gülme tuttu.
  • tek kelime ile ibretlik.

akli basinda normal bir insan, bu kadar koru korune donemez, mumkun degil. bu adami bir yerinden yakaladilar ama neresinden? yoksa olacak sey degil. kaybedecek acaba nesi var ki bu kadar erdogan'in gudumune girdi. merakli degilim ama bu konuda meraktan geberecem ulan.

gitti mr. no, geldi mr. yes ille de yes.
  • türk siyasi tarihine adını altın harflerle yazdıracak kişinin söylemi.
    bir fırıldak kubilay vardı. 90'lı yılların efsanesi. mecliste her hafta bir partiye geçerdi.
    sayın bahçeli'nin, kubilay'ı gölgede bırakacak açıklamalarından birini daha hatırlamış olduk.

asıl merak edilen; sayın bahçeli bu dönüşlerle ne yapmak, nereye varmak istemektedir.
  • inanılır gibi değil gerçekten.insanların aklıyla hiç utanmadan bu kadar dalga geçilir.
hesabın var mı? giriş yap