şükela:  tümü | bugün
  • geçen gün tesadüfen rastladığım bakkaldan sipariş verme uygulaması. çok net bir hizmet, adresini yazıyorsun, en yakın bakkallar listeleniyor, tüm ürünleri fiyatlarıyla görüyorsun, ne istiyorsan getiriyorlar. benim gibi evden çıkmayı sevmeyen üşengeçler için bire bir.

edit: bizim arka sokaktaki bakkal getirdi siparişi, kapıda iki sohbet ettik baya da tatlı adammış. komşuluk bağları da böylece gelişmiş olur. ben tuttum bu app'i, deneyin derim.
  • bakkala gideyim de bir iki insan yüzü göreyim düşüncesi bu uygulama ile sona erer, tabi uygulama tutarsa.
  • hala google adv. görmekten bıkmayanlar için entry şeklinde önümüze gelen reklamlar peyda oldu.
    neyse gençler yapmış kullanın madem sanki mahallenin bakkalının numarası her birimizde yokmuş gibisine
    (bkz: ekşi sözlük'ün ekşi reklam olması)
  • gelecek vaad eden türk app'lerden.
  • yeni bir sipariş uygulaması. olayı şu, siz uygulama üzerinden etrafınızdaki bakkalları görüyor, istediğinizden sipariş verebiliyorsunuz. bakkal istediklerinizi kapınıza getiriyor. siz yorulmuyorsunuz, küçük esnaf kazanıyor, herkes mutlu.