• karaköyde yeni açılan ve enfes burgerleri olan, müthiş karaköy mekanı.
    (bkz: füme burger) (bkz: texas burger) (bkz: house burger)
  • burgeri ve etleri muthis lezzetli olan tophane'deki et mekani. fiyatlari da gayet guzel, deneyiniz pisman olmazsiniz efendim.

edit: son gittiğimde 40 dakikada masaya gelemeyen burgerler falan derken rezalet bir servis ile karşılaştığım mekan. popüler olmayı kaldıramayacaklar sanırım.
  • sandwichleri benim top 5imde, sepet içinde patates yemekte farklı bir tarz katmış fakat ne zaman gitsem kahve makinesinde bir sorun oluyor.. yemek için öneririm ama sıcak bişeyler içip sohbet etmek için yanından bile geçmeyin derim..
  • burgerları için tercih edilmesi gereken mekan. mano falan hikaye bunun yanında.
  • leziz burgerlerine rağmen asabi garsonlara sahip bir mekan. o sorunu çözseler şahane olacak.
  • patatesleri şu an diğer burgercilerle kıyaslandığında bir adım önde.
  • ekibi genişletmeleri şart, mevcut kapasite şu anda kaldırmıyor, servis çok gecikiyor etlerse çok güzel, ama iyi bir yer olmak istiyorsa ekibi büyütmeleri de şart
  • karaköy'de hem hamburgeri hem patatesi hem el yapımı limonatası çok güzel olan yer. "yemek ben siparişi verince dört dakika dolmadan gelmiş olacak, hızlı olacaklar" diye şikayet etmeyenlerdenseniz gönül rahatlığıyla gidip deneyebilirsiniz. sanki elli senedir falan oradaymış gibi bir havası var aynı zamanda.
  • tophane de bulunan, mükemmel lezzette burgerler yapan mekandır.

ambiansı ve menüsü gayet başarılıdır.
    tuvaleti mekan darlığından dolayı tek yapmışlar malesef, o biraz sıkıntılı. tenha bir saatte gitmeme rağmen pis buldum tuvaleti. ona biraz daha dikkat etmeliler.

burgerlerinden bahsedicek olursak, son zamanlarda yediğim en lezzetli burgerleri yapıyor kendileri. lezzet konusunda mano burger'le kıyaslarsak mano havlu atar, diz çöküp tövbe eder baltazar'ın önünde bence. ekmeği özel, köftesi kaliteli et kullanılarak yapılmış belli ve sosları başarılı. ızgaranın mis gibi kokusu köftenin içine yoğun bir şekilde işlemiş olarak geliyor burgerler, çok beğendim.

ciddi ciddi planları değiştirip, yemekleri burada denk getirmeye çalışıyoruz artık.

bu arada anadolu yakasına da caddebostan yada ataşehir'e bir şube açsalar* keşke.
  • mekanda bonfileyle haşır neşir oldum - güzeldi lakin sadece üç bilemediniz beş patates dilimiyle ve de plastik içi soslarla yani kısaca zayıfçana destelkenmişti etler. ehh işte.

mekanda soğuk et yemek te hoş lakin kez-a zayıftı porsiyon. ben mi açgözlüyüm hissiyatına kapıldım yazarkene. gidiyim.
hesabın var mı? giriş yap