şükela:  tümü | bugün
64 entry daha
  • bankalara laf yok. kıçımızdaki don bile onlara emanet. allah bankalarımızı korusun ve yüceltsin.
  • ey türk bankaları birinci vazifen paradan para kazanmaktir.bu senin en doğal hakkın olup kimse sorgulayamaz.mevcut durumları göz ardı edip faiz yapma hakkı senin elindedir.eger birgün bankalara saldırıda bulunursa yada ele geçirmeye çalışırsa bunun sebebi işinizi iyi yapmanizdan kaynaklıdır.
  • (bkz: cv ye işbankasında 2 yıl tecrübe yazdırmak) bankacı olduğunu düşünerekten veriyorum bu örneği 2 yıl tecrübe göründükten sonra nerey giderse gitsin işbankasında aldığı maaşın 1buçuk katını heryerde bulur. yani tecrübe kazanıyorsunuz orda bişeyler öğreniyorsunuz bi süre paraya bakılmaz.. doğru mudur derseniz değil tabiki bence de yanlış ama yeni düzen böyle maalesef

    not bankacılık ve sigortacılık bölümü mezunuyum( eksperlik yapıyorum)
  • hadi diyelim maaş böyle. çok var bu gibi az maaş veren iş yerleri ama adam açıkça da valla yaparsan böyle bir iş var sana verebileceğim maaş da bu der adam gibi. sen de düşünürsün lan yapacak bir şey yok kabul edeyim ya da yok ben kabul edemem diye. maaştan çok gişe elemanı işe alım süreci beni şaşırtıyor. 1000 tl vereceği bunun yanında baya güzel de çalıştıracağı adamı seçerken önce yazılı sınava sokuyor ordan geçerse toplu mülakat ordan geçerse birebir mülakat ordan geçerse teklif sonra haftalarca eğitim bilmem ne. vereceğin iş bu kadar ince eleyip sık dokuma gerektiriyorsa bunun bedeli 1000 tl olmamalı. ha ne yapacaksın ki fazla para istiyorsun yaptığın işte bir şey yok diyorsan ve biri gider biri gelir diye adamın hunharca kanını emiyorsan neden işe alma sürecinde bu kadar zahmet çekiyorsun?
  • allahtan memlekette asgari ücret diye birşey var ve şirketler sözleşmeli çalışanlarına bu ücretten aşağı maaş veremiyor, hele ki bankalar. 1404,06 tl den aşağı çalışan banka çalışanı varsa alo 170 ten şikayet edebilir, bankanın anasını ağlatabilir.

    1404,06 tl ile geçinebilenlere ise ayrıca takdirname verilmelidir.
1 entry daha