• ziraat bankası’nın maximum ile yolları ayırarak kredi kartı pazarına gireceği kart markası. bu kartla bankkart ve kredi kartı tek bir kartta (combo) toplanmaktadır.
  • bir bok varmış gibi anlatıyorlar. yok türkiye de tek , vay efendim ilk kez biz çıkardık. peki nedir tam olarak kredi kartı ve banka kartı entegrasyonu pehh.

her ikisi farklı olsa ne olur yıllardır böyle bir zararı mı var ? hayır.

alışverişte sorun yaşama ihtimali yüksek mal bir kasiyere denk geldin kafasına göre çekerse kredi kartı veya banka kartı bir sürü iş.
  • bünyesinde çalıştığım bankanın kredi kartıyla sadece faturalarımı ödüyorum ve cüzdanda bi aksiliğe karşı alternatif olsun diye tutuyorum. geri kalan tüm harcamalarımı bu kartla yapıyorum, bi harcama yapacağım zaman taksit muhabbetine hiç girmeden tek çekiyorum, taksit işini kendim hallediyorum. ülkemizde faaliyet gösteren neredeyse tüm bankaların kredi kartını kullanmış biri olarak söylüyorum, en kullanışlı kredi kartı bu kart.
  • başka kredi kartına gerek bırakmayan kredi kartı. yeterli limitle aşırı iş görüyor. sonradan taksitlendirme ile 0 faiz muhteşem olay. ziraat online bankacılık zateb muazzam. tavsiye edilir efendim
  • bu girişim iyi niyetli olabilir belki ancak bir sorun var.

emekli aylığı bu bankaya yatan ve kredi kartı kullanmayan babama bir anda posta geldi. malum ben de evde yokum. gelen postayı ve beraberinde gelen kartı alıyor tabi.

akşam inceleyip öğrendim ki, kredi limiti bile belirlenmiş bir şekilde, 'combo'lu kredi kartını vermişler. halbuki nereden bilecek yaşlı adam kredi kartını falan bilmem neyi...

geçmişinde hiçbir şekilde kredi kartı kullanmayan ve belki bilmeyen emekliye, kredi kartı kullanımını dayatarak veren bir sistem söz konusu olduğundan sıcak bakamıyorum.

yarın öbür gün kredi kartı simsarlarının eline çok ciddi malzeme verebileceklerinden haberleri yok sanırım. ya da karttan para çeken yaşlı emeklilerin yanlışlıkla kredi kartından nakit çekme ihtimallerinden. tabi sistemin o aşamadaki kısmını bilmiyorum şimdilik.

iyi niyetli olarak en azından kredi kartı olmayanlara böyle bir paketi sunmamaları uygun olurdu.

ben, kendim, kredi kartı kullanan biri olarak, iki kartın bir arada olmasına olumlu bakıyorum o ayrı. ancak burada bir ayrım sağlasalardı iyi olurdu. eksiyi verdim şimdilik.
  • teslim alınıp şifre belirlendikten sonra eski kartların kullanıma kapatılacağı, ziraat bankası’nın yeni ürünü.
  • başta herşeyin güzel olduğu kart.

baştan beri 500 tl den fazla combolira kazanmışımdır, bu yılın başına kadar da bunları rahat rahat harcayabiliyordum lakin yılbaşından sonra ne olduysa hiç biryerde harcayamadığım gibi bu konuda net ve tatmin edici bir açıklama da alamıyorum. çağrı merkezini son aradığımda şuradaki yerlerde comboliralarımı haracayabileceğim söylendi, oysa sorun şu ki, migros baştan beri bu listede yoktu ve migrosta liralarımı harcayabiliyordum, program ortaklarında ise güya comboliralar katlanarak harcanabiliyordu eskiden.

hadi tamam değişti diyelim, bu listede yer alan pideme gidiyorum, uandan alın diyorum,, puan harcanamıyor bu ortak pos'''??? (yersen), yine çağrı merkezini arayıp durumu belirtiyorsun yine anlamsız bi takım lakırdılar.

lanet olsun hadi eyvallah deyip gidiyorsun hepsiburadaya, yok orada da kart puanlarını kullanabileceğimiz bir link şu bu yer yöre yok.

bu yılın sonuna kadar maximumla anlaşmaları yarım yamalak bi şekilde devam etti anladığım kadarıyla ve o da bitince maximum kart desteği bitince sıçızladı, benim anladığım bu.

tanım: bol kepçe puan kazandıran ama puanlarınızı harcayamadığınız über kart.

skimi katılırım bir daha kampanyalarınıza.
  • banka kartına * bile taksit ve puan uygulaması yapacak, sektörde bulunmayan çok sayıda özellikle gelecek olan kart.
  • ziraat maximum'un yerine gelen kredi kartı ve banka kartını bir arada barından kart.

ayrıca her defasında kasiyere banka değil krediyi seçin diye direktif vermenize gerek olan kart. kasiyer de eğer sormadan kafasına göre takılırsa ve siz de farketmezseniz banka hesabınızdaki nakitten ücreti çekebilir.

zaten banka kartı hesabım inaktif gibi bir şey benim. en son para 3 yıl önce yatmış, belli ki kullanmıyorum. niye bana bu çileyi çektiriyorlar merak içindeyim.
  • ay olabilir mi öyle bişey?!! lütfen olsun çünkü!!

türkiye'nin en büyük bankası, sırtındaki maximum yükünü atıp şöyle bir silkinsin de kendine gelsin.

halk bankası'nın paraf ve parafly'la yaptığı atılımın daha da iyisini ziraat'ten beklemek hakkımız. ve mümkünse t.c. ziraat bankası olarak, ve "combo" değil de türkçe bir adla.

genel müdürle söyleyişiyi okudum. ama hem kredi kartı hem banka kartı işlevine sahip bir kart, ne türkiye için ne de ziraat için yeni bir şey. çünkü ziraat'in halihazırda böyle bir kartı var zaten: bankkart genç. o kısmı tuhaf geldi sadece.
hesabın var mı? giriş yap