şükela:  tümü | bugün
  • beyni varsa damarlarını sikmek istediğim embesildir.

lan amık!

bank nedir?
    millet oturup dinlensin diye belediyenin belli mesafelere koyduğu oturgaçlardır..

bu dna'larını siktiklerim ne yapıyor? bankta sigara içiyor..

sigaradan rahatsız olup oturmak isteyen kişilerin hakkına giriyor.

arkadaş şu ülkede sigara sadece şahsi evlerin wc'lerinde veya yozgat'ta içilsin amk ya..

ya da bi kanun çıksın, dışarıda sigara içenin ensesine şaplak götüne de parmak atma hakkı verilsin herkese..

peşin edit: birazdan buraya gelip sigara içenleri savunanlar olacak.. sorsan "hümanistim ben" der. senin hümanistliğine sıçayım!
  • kendisine embesil diyenlere o bankı sokmak isteyen insandır.

sigara içenlerin canı yok amk. devlet bunu yasal olarak sattığı sürece ben bu mereti içicem arkadaşım.

o bank açık havada ve çocuk parkı gibi bi yerde olmadığı sürece, benden önce oturan biri varsa sigara içsem rahatsız olur musunuz diye sorduğum sürece orada sigara içmem kimseyi rahatsız etmiyor demektir. rahatsız olacak olan da sigara içtiğimi görüp yan banka otursun amk. ben elimden geldiğince açık havada bile olsam sigara yakmadan önce etrafımdaki insanlara soruyorum zaten. sen kalkıp bana embesil diyorsun. enseye şaplak göte parmaktan bahsedip kendini hümanist sanıyorsun ya, hah o üstünde sigara içtiğim bank sana girsin.
  • embesil sensin bank da sana girsin
  • sanane sayın orospu çocuğu ?
  • eminim ki, hümanizmin ne anlama geldiğini bilmeyen bir sığır tarafından açılmış başlık. hümanizmle ne alakası var bunun be amk sığırı.

edit: imla
  • sigara içmem hatta nefret ederim ama bank bu be. açık alanda bir şey. koca alanda sadece bir bank olmadığı da kesin. içsin istediği gibi kime ne?
  • bir an bankada sandım. gereksiz duyar kasma olmuş.
  • izmariti yere atmadıktan ve dumanıyla içmeyenleri rahatsız etmedikten sonra gayet normal bir eylemdir.

(bkz: az bilinen efsane duyarlar)
  • canı sıkılıp başlık açan trolleri, kamusal alanda tokatladıktan sonra önündeki bankın bir ayağını o trollerin götüne sokmak isteyen insandır.
  • sigara içmiyorum, kokusundan inanılmaz rahatsız oluyorum..

lakin biri açık havada kamuya ait bir banka oturup sigara içmek istiyorsa, içer..

rahatsız oluyorsam gider yan banka otururum.

tanım: özgürlüğün sadece kendi istekleri ile sınırlı kalmasını isteyen çomar beyanı.