• cilt için özel üretilmiş, banyo'da kullanılan sabun çeşidi... (bkz: hacı şakir)
  • hatta (bkz: eksi sabun)
  • son yillarda "dus jeli icad oldu mertlik bozuldu" türküsünü söyleyerek market raflarinda alici bekleyen sabun cesidi...
  • daha doğal, ciltte (genelde) daha uyumlu bir duş keyfi için duş jeli yerine kullanılması gereken kozmetik ürünü. yanında bir de elde yapılmış banyo lifi olursa gerçekten şahane olur. duş jellerinin albenili renk ve kokularına aldanmayınız. hem daha keyifli hem de daha (genelde) sağlıklı.
  • en güzeli lux sabun 'dur. o duş jeli illa kullanılmak isteniyorsa, sabunlandıktan sonra kulllanılabilir.
  • hiç bir duş jelinin yerini tutamayacağı dikdörtgenler prizması. ne gucci'ler ne armani'ler tükettim de bitmekte olan banyo sabununun verdiği temizlik hissiyatını alamadım. o böyle köpürdükçe, eridikçe, tükendikçe püri pak oluyorum..
    bir banyo sabununun yaşam serüveni ise şu şekilde seyreder;
    -dörtlü paketten ayrılış
    -ilk banyo/üzerindeki baskı logonun erimesi
    -erime
    -erime
    -erime
    -ortadan çok inceldiği için life sürterken ortadan kırılıp katlanma, kareye dönüşme
    -erime
    -life sürtemeyecek kadar küçülünce sabunlukta duran daha evvel küçülmüş başka bir sabunla birleştirme
    -erime
    -son moleküllerin lifin içerisinde kayboluşu
    -ve sonsuzluk

çok yaşa banyo sabunu.
  • (bkz: hacı şakir)
  • vücudun en edepsiz yerlerine değen erotik sabun.
  • en iyisi bile cildi kurutur. deneyimle sabittir. duş jeli gibisi yoktur. dökersin life, köpürte köpürte, misler gibi kokarak yaparsın banyonu. çıktığında da yumoş yumoş olursun.
  • protex'in de artık ürettiği beşeri ihtiyaç. hijyen manyaklarına duyurulur.
hesabın var mı? giriş yap