• ekşi sözlüğün düşüş yaşadığını gösteren, galatasaray' ın kurucularına ve tarihine ana avrat küfredebilen fenerbahçeli kırıcı troll.
    ne mutlu ki engelle ve başlıklarını engelle uygulamaları var da bunun gibiler sadece bir kere rahatsız edebiliyor. siz de engelleyin, geçin. sinirinizin daha fazla bozulmasına izin vermeyin.
  • kutsalı olmayan, insanların küçük kızlarına küfredecek kadar alçak, basit kellesi moderator tarafından uçurulası yazar müsveddesi.
    tetikçilik kanına işlemiş,engellenip geçilmesi gereken tek hücreli amip.

uçurulması an meselesi olan kişilik ve bu adamı sözlükten uçurmazlarsa yazıklar olsun.

bakın belki siler, şöyle demiş;

ileride orospu çocuğu olma ihtimali yüksek bi çocuğa karşı önlem almış fenerbahçe taraftarı
  • yarın aydın cumhuriyet başsavcılığına malum entrysi hakkında suç duyurusunda bulunacağım kişi. görelim bakalım kimmiş neymiş.
  • sözlüğün ne hale geldiğinin ibretlik örneği. bu şahıs bile yazar olabiliyor artık.
  • algıcı bir bilmemne çocuğu. (bkz: engelle)(bkz: başlıklarını engelle)
  • şenol güneş'e, beşiktaş'a, trabzonspor'a laf atan fenerbahçe trollü bir sinsi.

engelleyip geçin. böyle karakter yoksunu sinsilerle uğraşmaya değmez. ben sadece insanlık görevimi yapıp benden sonrakileri uyarıyorum.
  • insan görünümlü bir hayvan. içi nefret dolu, iqsu da muhtemelen 40'ın altında bir yaratık. galatasaray'a olan nefreti yüzünden küçücük çocuklara ağza alınmayacak küfürler edebilecek bir kapasiteye sahip. acilen uçurulmalı.
  • (#90114346)

bunlari normal bir insan yazamaz.
  • sözlüğün halinin ne kadar içler acısı olduğunun göstergesi olan uçurulmuş yazar. sanıyorum kendisi uçurulmadan hemen önce tepkiye neden olan entry'si için kendisine mesaj yollamıştım, nedenini sormuştum böyle entryler yazmasının. para alan yandaş troller dışında bu tür şeyleri yazanlar dair herkes insan ve herkesin bir nedeni ya da mazereti oluyor bu tür şeyler yazmak için çünkü ülkede herkesin birçok şeyden nefret etmek için bir ton bahanesi var.

ekşi sözlük de ülkenin yansıması olarak foseptiğe dönmüş durumda. kendi payıma düşeni insan olarak yapmaya çalıştığımdan bu tür nefret söylemleri gördüğümde yazarlara mesaj atıyorum arada, vaktim olduğunda. bir kişiyi bile vazgeçirsem, yaptıkları şeyi, yazdıklarının ağırlığını düşünmelerini sağlasam kar diye düşünüyorum. bu arkadaş da bir şekilde düşünmüştü yazdıklarını. ekşi up linkinden insanlara insan oldukları hatırlatıldığında insan gibi davranmaya aslında ne kadar meyilli olduğunu görebilirsiniz diye düşünüyorum.

https://eksiup.com/p/4n9482yz346j
hesabın var mı? giriş yap