43 entry daha
  • bay dogru ve yanlis ahmetteki bay dogruya halt etmissin sen diyebilecek kadar duzeltici, uyarici, ki bu iki kelime de olmadi hadi bakalim, alman kultur merkezi ekolu, ki goethe institut demek istemem kimseye, klavyede sol "tus" oldugundan, select etmek yerine tiklamak denilebileceginden bihaber, ki denmese bile onemli olan anafikir, uyku ozurlu "muhtesem varlik" insan.
  • güldürürken yangın çıkarma isteği yaratan süper sultan.
  • merhaba sözlükçü bayan boş bakınızlarınızı doldurayım dedirten barbie bebek, 60 wattlık clyde schatzi, liebe auf rezept.
  • uyku özürlülükten uyanma özürlülüğe (hayır ben yazmadım öyle kelime yazmam ben), doğru ahmetlikten yanlış nazi komutanlığına (hayır almancasını bilmiyorum, sevmem almancayı hiç, asla) gelişimini yakından takip, bayilerden ısrarla talep ettiğim çeyrek android, hundert prozentig geschmack, muhteşem varlık. ich küsse dich, hasan hüseyin locke, germania sprachstudio.
  • zamanında (yücekumandan rütbesinde) ss subayı olan yaşlı huysuz nazi, şu anda viertes reichda üst düzey görevdedir, gizli olduğu için açıklayamıyorum burdan. populerlik zor hep mücadele serisi kitaplarıyla da pek yakında kitapçılarda ve yaysat bayiilerinde boy göstermesini bekliyorum, milla ineği yağışlı bölgelerden kaçınmasını da emi diyerek tembihliyorum nasihat sevmeyen android bünyesine (%22 oranında çelik metal şu bu, %78 oranında muhteşem insandan konsantre) iki üzeri yüzellialtıbinyüzotuzdokuz kez beden ve ruh sağlığı açısından, unsterblich olmak anca wir formatında mümkün zira.
    ich liebe dich, hasan hüseyin locke, galaksi 7b.
  • belki bende doksanyedi tane yok ama yine de, 6 ayın sultanı bu günde tarih itibariyle 119. entryniz olmak , bir yavşama platformu olarak ekşi sözlük sularından şöyle seslenmek isterim size: sen ve ben barbie bebek ne dersin? (bkz: m) (bkz: m) (bkz: m)
  • gelmiş geçmiş en mükemmel insan/android tasarımı, pelerini olduğuna göre bir süper-kahraman. fransızca konuşulmayan soğuk bölgelerde sıcak mekanlarda birer maç yapsaydık beraber diyorum, çünkü narin bünyesi soğuk sevmez. yedinci yıldızı göğsümüze takacağımız günleri heyecanla bekliyorum, çünkü lig devam ediyor, çünkü ich bin das kreisligateam, çünkü ich heisse hasan hüseyin locke und ich spreche deutsch wie deutsche.
  • weil nur die liebe zaehlt, will ich denselben weg noch einmal für dich gehen,
    weil nur die liebe zaehlt, will ich dich folgen bis ans ende dieser welt.
    in ewigkeit, amen.
  • mevcut olmadığı bir ortamın hiçbirşeyi seçilemeyecek olması mantık gereğiyken aynı zamanda kendisi komik de değil kesinlikle, sinir oluyor gülünmesine, zaten nazi komutanına komiklik yakışmamak. ilgili -gereğinden çok fazla ilgili- kişileri bir kez daha yönlendirmek istiyorum popülerlik zor hep mücadele başlığına, mücadelemiz sürecek. hey schatzi was will man mehr?
803 entry daha
hesabın var mı? giriş yap