• hep çok özendiğim ama hiç yapmadım.
    bayanlara karşı ön yargının sonsuz olduğu ülkemde, bir gün en azından bir bira içeceğim.
    oh thanks god that i live in izmir çiğdem demokrasi klorak gevrek yılmaz özdil boyoz.
  • ilginç bir deneyimdir.

bence denenmelidir.
  • güzel müzik çalan bir mekansa gayet yapılabilitesi olan eylem
  • teachers ta -söylendiği gibi- denenmiş ve olaysız dağılınmıştır. çok da bi melankolisi yoktur.
  • bir içkiyi bir saatte ancak içebilmekten müzdarip değilseniz eğer barına veya barmenlerine göre de gayet keyifli ve verimli olabilen, fırsat buldukça kaçamak tadında yaptığım eylem, alışkanlık. bir de para tuzağı.

dişi iseniz de biraz nezih barlarda rahatça yapabiliyorsunuz.
  • eğer entry girme durumuna düşecek kadarı sıkabiliyorsa bir daha yapılmaması gereken eylemdir. ama bazen severek yaptığım bir iştir. giderim, içerim, konuşmam, saatlerce müzik dinlerim, kimseye bakmam, kimseden ateş istemem, içerim içerim hesabı öder çıkar gelirim. bu güzeldir tabii ama barda sağı solu kesmek, ne bileyim telefonla ilgilenmek, fıstık kabuklarını sigaranın ucuyla yakmaca oynamak falan sıkılma belirtisidir.
  • vay vay vay. eksi sozlukteki don juan de marco'lar tiksinerek yaziyor efendim bu basliga, durduramiyoruz. garipseniyor. barda tek basina icki icmek ne kadar da ezik bi seymis yahu oyle? bi daha siksen yapmam bunu.

la bebeler. bu olayda bi eziklik varsa bu, barda tek basina icmek degil, o bardan tek basina cikmaktir. sozluge entry girmeyi birakin da az etrafiniza bakin.
  • özellikle kadıköy- teacher's bu iş için çok uygundur.

bara geçer televizyon izlersiniz, saatler geçtikçe sağınıza solunuza yeni insanlar gelir, saat 3 olduğunda ışıklar açılır, zil çalınır, son içkiler dağıtılır, birbirini tanıyan, tanımayan herkes muhabbetini eder.

(bkz: #21519131)
  • kimseye bulaşmayıp, kimsenin de size bulaşmasını istiyorsanız teacher's'ta gerçekleştirilebilir eylem. ha ben birileriyle de kaynaşayım derseniz (sapıtmak değilse amaç) yine aynı adreste aradığınızı bulabilirsiniz müdavimleriyle tanışarak.

başlık teacher's reklamına döndü iyice ama seviyoruz ne yapalım. o zaman "meet the teachers at the teachers" diyelim.
hesabın var mı? giriş yap