• izlerken ağzımın suyunun aktığını farkettiğim videodur. bir o kadar özendirmiş ve heyecanlandırmıştır.

araç güzel. ne desem boş.

işte o video

edit: küçük bir şey eklemek istedim. rahatsız ettiği için değil hoşuma gittiği için başlık açtım. belki yukarıyı okuyunca belli olmuyordur. söylemek istedim.

ayrıca ekşi sözlük dediğimiz, girip bilgi edindiğimiz ve bildiklerimizi paylaştığımız yer. her türlü başlığın açılması gerektiğini düşünüyorum. asıl amacım videonun içeriğiydi. saygılar.
  • benzin istasyonuna gidip full'le diyen tiplerin izlememesi gereken vlog.
  • 1. hayirli olsun
    2. reklamin iyisi kötüsü olmaz
    3. tesla türkiye reklam departmani
  • cemaat'in yutub imamının yeni videosudur.
  • arkadaşta bariz türkçe olimpiyatları sunucusu halleri olmasına rağmen başarılı bir video.
  • youtube'da para var be.. işi gücü bırakıp"yarak kürek hakkında 567 inanılmaz gerçek" "sabah okula -işe gitmeden önce hiç işin gücün yokmuş gibi bu sikim videoyu izle" gibi hiçbir halta yaramayan videolar çekesim var.
  • baris özcan yani mini cooper mi alsaydi, cuk oturmus. oradan buradan arakladigi bilgilerle video cekiyor evet, onun da farkli bir iddiasi yok. yahu adam isi gücü birakip her hafta bir video cekiyor o bilgilerle, olaylari hikayelestiriyor, keyifli hale getiriyor, cekimler gayet profesyonel ve hep daha iyiye gidiyor. tüm bunlar adamin birincil meslegi de degil, ilgisini merakini baskalariyla paylasiyor sadece. bu neden, hayatlari sabah 8 aksam 5 calismaktan ibaret olan, kendisi basarisiz oldugu icin basarili olanlara acimadan iftira atan ve sorsan okuduklari köse yazisini özetleyemeyen insanlari bu kadar rahatsiz ediyor anlamak zor.
  • aramızdaki beyin özürlüleri bir adım öne çıkarmayı da başarmış olan videodur. aynı zamanda oradaki verilmek istenen mesajı(küresel ısınmaya vurgu) alamayan angusların yorumlarına da maruz kalmış videodur.
    (bkz: bilgi çağı'nda cahillik bir tercihtir)
  • 40.000$'lık araba almış ne var la bunda? türkiye' de 50-60000 lira civarında bir araba almakla eşdeğerdir.
hesabın var mı? giriş yap