şükela:  tümü | bugün
 • bu sezon tb2l b grubunda 18 maçta 17 galibiyet 1 yenilgiyle lider durumda olan ve tbl'ye büyük ihtimalle çıkması beklenen optimum ted ankara kolejliler'in bugün üzücü bir olayla gündeme gelen oyuncusu.

  "türkiye erkekler basketbol 2. ligi ekiplerinden optimum ted ankara kolejliler'de forma giyen 2 basketbolcu, takımlarının dün akşam gerçekleştirdiği idman sonrası bahçelievler metro girişi önüne geldikleri sırada kimliği belirsiz 7-8 kişilik grubun saldırısına uğradı. ankaragücü atkı ve forması olduğu belirtilen kişiler, basketçilere bıçakla ve sopalarla saldırdı. saldırı anında barkın çınar kaçarak olaydan kurtulurken, yalçın aziz mahmutoğulları aracına sığındı. fakat aracın kapılarını açan saldırgan grup, yalçın'ı aracının içerisinde sopalarla ve bıçakla yaraladı. iki kolundan da derin bıçak darbeleri alan bıçak yalçın, hemen ankara gazi hastanesi'ne kaldırıldı. geceyi hastanede geçiren yalçın, bu sabah ameliyat oldu. basketçinin sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi."

  ayrıca saldırı sonucunda barkın'ın kolu kırılmış.

  haberin devamı için:
  http://www.hurriyet.com.tr/…ol/17100808.asp?gid=362
  http://www.die4youankarakolejliler.com/…iew/1025/2/
 • bu arkadaş allen iverson'u savunmuştu erdal bibo ile. kariyerinde 3. ligte takım arayarak devam etmesinde en büyük sorumlu kendisi ve yaşam tarzıdır bence.