• bir şaheser...
  • linkini kısaltarak üşenmeden fakültedeki bütün hocalara fake bir mail adresinden tek tek gönderdiğim swf. bölüm başkanı denilen oç "çekme bacını sikiyim çekme" dediği anda ne yaptı acaba, gerçekten çok merak ediyorum.
  • --- spoiler ---

- beyefendi sizden istirham ediyorum lütfen çekmeyiniz!

--- spoiler ---
  • bağımlılık yaptı. her saat başı 1-2 doz almadan olmuyor. 10 numara bir çalışma.
  • bundaki koltuk değnekli abiyi anca bombacı mülayim adam eder gibi duruyor.
  • ilk olarak topal reis otobüse bindirilmeden:

''ananız bacınız sikişiyor onlara birşey diyemiyorsunuz'' gibisinden birşeyler zırvalıyor.

ikinci dayı da:

''yarramı gelin çekin amına koyum!'' diye yırtınıyor. tam o sırada topal reisin otobüsün içinde hala hareket çekerek küfür yağdırması felan ayrı bir yarılma sebebi. en öne de oturtmuşlar. http://c1206.hizliresim.com/y/p/8f0jj.png

hemen ardından kafasını, gözünü montuyla gizlemiş ve kameralara avret yerini göstererek:

''çek çek yarramı çek!'' diyen elemanın arkasından bağıra bağıra:

''çıkınca 2 misli gatını daha satacaam'' diyen ziyandan bahsetmiyorum bile..

adamların ağzından yarak kelimesi düşmüyor hani ve gözaltıların sebebi uyusturucu operasyonu ama bu adamların şu tepkilerini gören fuhuştan felan gözaltına alınmış sanar.

haa bir de şu var unutmadan.. bak ben 27 yaşındayım, şu zamana kadar böyle içten küfür eden bir insan görmedim. kimden bahsettiğimi tahmin edersiniz*
  • sonunda dayanamayıp gelen arama melodisi falan yapacağım bunu.

" çekme anayi bacii zigiim çekme... o kariyin amaagoyiim çekme... o kariyin amaagoyiim çekme....
    çekme anayi bacii zigiim çekme... o kariyin amaagoyiim çekme... o kariyin amaagoyiim çekme....
    çekme anayi bacii zigiim çekme... o kariyin amaagoyiim çekme...o kariyin amaagoyiim çekme....
    çekme anayi bacii zigiim çekme .. o kariyin amaagoyiim çe...

- alo ? efendim ? ha iyi abi napiyim sen napıyosun ? ehehe yok ya şeyo..."

ek : mesaj uyarı sesi olarak da ".mına koyduğumun çocukları ! .mına y.rağımı soktuklarım" kısmını ayarlamayı düşünmüyor değilim.
    bir de foto çektikten sonraki şıkrs sesini "bacını da sikeyim de çek, ölmüşlerini siktiklerim" kısmını yerleştirebilirsem...
  • burası o karakolun mu adliyenin mi arka tarafı falan ya, dört bir tarafı kapalı olsa gerek. sesler bu yüzden bu kadar ekolu, güzel çıkıyor. baştaki mermaid'i al radyoda şiir okut, o kadar güzel, ahenkli bir sesi var ama mekanın akustiği güzel diye de olabilir bu. ayrıca o heriften çok güzel monopaletçi olur.
    http://www.youtube.com/…ubk&feature=related&t=3m24s burada da 3:30 gibi kadının ettiği küfürn tercümesi var.
  • (bkz: _||_ )
  • 'cikinca iki misli katini daha satacam' diyen abinin, girmeden x kadar satiyorsa ciktiginda x.2x kadar daha satacagini ogrendigimiz yarim yarim yaran swf. girmeden once sattigiyla birlikte x(2x+1) kadar satmis olacaktir kendisi.
hesabın var mı? giriş yap