• transfer desteği, altyapı desteği almıştır bu takım doğrudur ancak futbolcu emeklerini karıştırmamak lazım, keza aynı kadroyla fenerbahçe, gs, bjk bu seviyede olamazdı.
  • ülkede futbolun iddaa denen zımbırtı girdiğinde bittiğini göremeyen iyi niyetli insan davranışıdır.

endüstriyel futbol mu diyorsunuz siz gençler, hehh işte o bu memlekete iddaa ile geldi ve ben çekildim.
  • galatasaray üzgün, fenerbahçe yasta. nolur bizi bırakıp gitme reis*
  • sabah sabah aldığım en kötü haber. umarım futbolu bırakmaz aramıza geri dönersin. sensiz üşüyeceğiz reyiz
  • futbolla büyümüş benim gibiler için mümkün olmayan cümle. türkiye ligini izlemeyi bırakırsın ama başka ligi izlersin. izlemediğinde halisahada kendin oynarsın. hiçbir şey yapmasan evde, sokakta futbol topu yerine kullanabileceğin bir şeye iki kere vurursun, eski günleri hatırlarsın.

edit: sokakta röveşata deneyen kişiyi hatırlayın. eğer futbola bir kere bağlandıysanız sizin futbolu, futbolun da sizi bırakması zordur.
  • akbilspor şampiyon olacağına, galatasaray'ın veya beşiktaş'ın şampiyon olmasını can-ı gönülden dilediğim olaydır. benden topladığı vergiler ile aldığı futbolcular haram olsun bir kere daha. ulan daha 2 yıllık kulüp niye şampiyon olsun amk! ayrıca finansal ffp'ye nasıl takılmadığını anlamadığım kulüptür. (bkz: giuliano) luyum.
  • rakip takımın şampiyon olmasını kaldıramayan yazar beyanatıdır. beyanında açıkladığı gibi bir takım olabilir başakşehir takımı fakat sonuçta bu lig içinde olan 18 takımdan biridir.
    düşünceleri için savaşmayan bir nesilin örneğini de ayrıca göstermiştir. bırakıp gitmek her zaman en kolay olandır.
  • başakşehir veya fenerbahçe şampiyon olursa bende bırakıyorum aylardır düşünüyorum bu olayı.

ligin içine sıçtılar yıllardır reyting artsın diye.
hesabın var mı? giriş yap