85 entry daha
  • milliyet/11 nisan 2003 / bilirkisi raporuhaniekşi sözlükdiye birorganizma` var ya internette, şimdi yazımda "bkz." dediğim için başlayacaklar gak gak yapmaya. sanki onlar icat etti. evet onları okuyorum, evet çok gülüyorum, hatta öyle accaip teşhislerle karşılaşıyorum ki, şaşkınlıklara gark ediyorum. onları öpeyim de rahat olsunlar.

ilhan uçkan
  • 19 ekim 2003 deki business ekinde eksisozluk ahalisinin merkez bankası,süreyya serdengeçti, tim,müsiad,tüsiad..vs ile ilgili fikirlerine tam sayfa yer ayrılmıştır.

lakin doldurma haber gibi bir içerik gözlerden kaçmıyor.buyrun tam metin için burdan yakın;

http://www.milliyet.com.tr/…/19/business/bus02.html
  • milliyet business ekibi geçen hafta oldugu gibi bir sözlük haberi yayımladı. lakin geçen seferkinde olduğu gibi bu sefer de boş sutun doldurma adına, çala kalem bir-iki sey karalanmış.
  • temponun son sayisinda ali atıf bir köşesinde sözlük te yer alan türkler uzaya gittiğindeki gazete manşetleri, yabanci basin...vs gibi şeylere yer verilmiş.

ancak bu mümtaz insan bir paragraf kolaycılık geyiği yaptıktan sonra kaynak belirtmeden sözlük incilerini dizivermiştir. sonra da eğlenin gülün felan demiştir.

ali atıf bir, prof. olarak yaptığı umarım alışkanlığı değildir ve alışkanlık haline getirmez.
274 entry daha
hesabın var mı? giriş yap