sedrik

  • 2712
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen yıl

balık burcu erkeği

yaşı kemale erene kadar "perfect friend, useless lover" iken, kafaca tava geldiklerinde "perfect friend, perfect lover" statüsüne yukselen cenahtır.

bir-iki lakırdı etmek gerekirse, bayanlar karşılarında erkek olan ama kendileri gibi komplike düşünebilme yeteneğine sahip birini bulunca, tum şalterleri atıyor. sizin onlara yüklediğiniz ve anlamsız tabir ettiğiniz davranışların kaynağı aslında belkide sizden uzakta değildir.

bu turun ergen bireyleri bu detaycılıkta paranoya sınırını aşabildikleri gibi, kaşar bireyleri insan sarrafi tabiri kazanabilirler. ve en onemlisi kasar tur, sizi oyle bir gozetler ve hareketleriniz takip eder ki, bunu ancak size soyledikleri olcude farkedersiniz. bunun belki de en temel sebebi, kaybetme korkusudur. zira genel gecer goruslere sadece burada katılınabilir, kaybetmek, yıkımdır.

bayanlar tarafından cekinilen kategoride olmalari ise, aslında bayanların kaprislerine, iniş çıkışlarına direnecek bir odun..pardon bir erkek aramalarıdır. buna ister genlerde yazıyor diyin, ister toplumsal budama diyin, ama bu balık cenahi bir ayna gibi, siz ne kadar saçmalarsanız, o da o kadar saçmalar.

durduk yere arıza çıkarıyorlar tanımı, motoru aslında baştan bozmuş kadın nidasıdır...

devamını okuyayım »
21.06.2006 11:50