hesabın var mı? giriş yap

 • az önce egm tarafından tarafıma yollanmış sms. yanlış. newton'ın fizik kurallarını egm'ye hatırlatacak olursak:

  d = v.t

  yani

  mesafe = hız x zaman

  buradan hesaplarsak

  zaman = mesafe / hız

  yani mesafe aynı olduğu zaman hız arttıkça zaman azalıyor bölen olarak değeri arttığından. eğer

  aşırı hız > hız

  denklemine bakarsak aşırı hızın her zaman zaman kazandırdığını söyleyebiliriz. dolayısıyla doğru cevap:

  "aşırı hızla kazanılan zaman, kaybedilen hayatlara değmez"

  olacaktı. bir emniyet genel müdürlüğü eğitiminde daha görüşmek üzere.

 • adam en ünlü olduğu zaman 18 ay askerlik yapmış daha ne yapsın lan?

  edit:
  bolca miktarda mesaj alıyorum genelde yaşı yetmeyen yazar yahut çaylaklardan;
  askere 2000- 2001 yılında gitmiştir. o yıla kadar 1200'ün üzerinde gösteriye türkiye, avrupa ve amerika'da çıkmıştır.
  senaryosunu da yazdığı her şey çok güzel olacak filminde 1998 yılında başrol oynamış ve film o zaman 1.8 milyon izlenmiştir.(yurtiçi ve yurtdışı) reklamlar, star tv'de yayınlanan gösterileri vs. vs. yani en aktif döneminde 18 ay, er olarak yapmıştır askerliği.

  aynı dönemde askerlik yapması beklenen ve ünlü olan tarkan ise çeşitli yollardan askerlikten kaçmış ve bedelli açıklanınca da o şekilde yırtmıştır.

  bu entry bedelli yapanları kötülemek için yazılmamıştır, cem yılmaz'ın kendisi de gösterilerinde bedelli olsaydı yapacağını söylemiştir.

  edit 2:
  cemcim gösteri için vip bilet 2 kişilik olsun cnm, optm by!

  edit 3: cem çok cimrisin olm lan

 • ulan 'bir alkış alabilir miyim?' dediğinde bilgisayar başında alkışladım. yazık günah. akşamüzeri akşamüzeri üzmüş adamdır.

 • pkklıları sınırdan davulla zurnayla geçiren de babamdı, özledik diye televizyonlardan yayın yapılmasına göz yuman, devlet televizyonunda terörist başının mektubunu okutan, adından önce sayın diyen, eli kanlı kardeşini konuşturan, açılım diye diye binlerce şehide göz yuman, türk ordusunda ne kadar atatürkçü milliyetçi vatan sever komutan varsa hepsini haksız yere iftiralarla oyunlarla balyoz ergenekon diye görevden alan, hapse atan, yerine fetöcüleri dolduran sonra da kandırıldık diye binbir güçlükle kendi adamlarını yerleştiren de babamdı. erdoğan da pkkyı bitiren kişi evet ... helal olsun be reis.
  edit: yazım hatası

 • durduk yere sevgilimle aramı açmıştır... rastgele aldığım 1 lt coca cola şişesinin ambalajında eski sevgilimin adı yazıyormuş. hiç dikkat etmedim. açıkçası sikimde de olmaz hani. buzdolabının önünde, bir kola ambalajında kendi adımı arayacak kadar sıkılmadım hayattan henüz... neyse eve gelince film koptu tabi.

  - aşkım bu kolayı yanlış almışsın...
  - light mı istiyordun?
  - hayır, üzerindeki isim yanlış?
  - ne ismi?
  - eski sevgilinin ismi...
  - nerden çıktı şimdi eski sevgilim?
  - sana sormalı, baksana onun ismi olan şişeyi almışsın...
  - kızım sen manyak mısın türkiyede her üç kızdan birinin adı gizem. elime yakın olanı aldım. denk gelmiş işte...
  - ben içmem bunu.
  - iyi içme ben içerim.
  - içersin tabi...
  - la havle.

  bir de ismin altında daha küçük puntolarla " ile paylaşmak için" ibaresi eklemişler... ya neyse bişey demiyorum...

 • sabahları camdan aşağı tükürüp duran, beni her gördüğünde "sen ezgi misin? senin bende mektubun var. *" diyen çılgın üst komşumuz 90 yaşındaki himmet dede kapıda kalmıştı. kapının üstünde anahtarını unutmuş, cebinde de yedek anahtarı kapıyı açmaya çalışmış ama başaramamış. tam kahvaltıya oturmak üzereyiz, gelmiş bizim kapıya elleriyle dizini dövüyor, "ne yapacağım ben!" diye.

  çıktım yukarı. kapıyı biraz zorlayıp, sarstım. sanırım bir süre sonra arkadaki anahtar geriye kaçtı ve ve diğer anahtarla kapı açıldı. nasıl mutlu oldu, ne dualar etti canım benim. neyse, aşağı indim. oturdum kahvaltıya. o sırada evde şekerin bittiğini fark ettim. "neyse çayı şekersiz içeriz" diye düşünürken kapı çaldı. himmet dedem elinde bir kase küp şeker "evde bir tek bu vardı. teşekkür için getirdim" diyor. o sırada evdeki herkes şok.

  sanırım o zamandan sonra kimimiz allah'a, kimimiz karmaya inandı. kimimizin de sikinde bile olmamış olabilir olay. emin olamadım.

  edit: himmet dedem 2 hafta önce vefat etmiş lan.

 • felixis'in biraz daha kurcalamasi halinde bir kac saate kalmaz ilkokul diplomasini yirtar kendisi. güleyim mi aglayayim mi sasirdim valla.

 • askerde bizim arkadas sunguyu kaybetmis, depocuyu falan baglamis, idare et demis, carsiya cikmis ertesi gun nereden bulduysa almis bi tane bicak gelmis, depoya koymus, obur gun bulunmus, depoda fazla var, yine gerilim. sonra alip cekmecede sakladilar aylarca:) kaybetsen dert bulsan dert

 • diyelim allah'ın varlığına kanıt olarak bunu sunduk, orası tamam, ben tatmin oldum.

  peki beni kim yarattı o zaman amk?