şükela:  tümü | bugün
  • http://www.yenisafak.com/…/basortulu-sigara-2039345

bir hayrettin karaman yazısı,

başörtülülere yönelik ağır ithamlar var, ve yeterince dindar bulmuyormuş bazılarını

ek: (bkz: #70002745)
  • yarasın.
    bir sonraki muhtemel zırvalama için önceden yazmak istedim.
    (bkz: başörtülü içki)

fotoğrafla ilgili sorular üzerine ekleme: fotoğraf bana ait değildir. bir kaynağa göre 10 yıl önce istanbul ortaköy'de çekilmiştir. google araması ile de ulaşılabilen anonim bir fotoğraftır.
  • son paragrafta verdiği oranların hepsi yalan, yeşilay'ın da böyle bi açıklaması olduğunu sanmıyorum.
    adamlar yalansız bir yazı bile tamamlayamıyor.
    sözde müselman.

edit: sahtekar herifin yeşilay diye verdiği kaynağı buldum.
    http://www.recepsahan.net/…-sigara-ve-zararlari.ppt
    recep şahan diye bir hoca bozuntusu.
  • dayıya göre sigara içen kadın
    “siz benim başımı örttüğüme bakmayın, benden ümidinizi kesmeyin, sizinle paylaşacağım daha çok şeyim var”.
    diyormuş.

altına da yalandan sağlığa zararlı falan diye 40 satır yazı yazmış. niyeti bozuk tıynetsiz.
  • bu yobaz kafa konuyu eğip büküp bi şekilde sekse getiriyor ya. vallaha takdir ediyorum bu yeteneği.

tanım: baş örtülü kadınlara yapılan bir iftira yazısı.
  • "sigara içen annelerin çocukları, oksijen azlığı sebebiyle geri zekalı olur." cümlesine kadar iyi okudum.

edit: bilginin doğru olduğuyla dair çokca mesaj aldım. bilgi değil üslup benim derdim.
  • yavaştan o kıvama geliyor ortam. dincilerin bir kısmı diğerlerini yeterince dinci bulmuyor, başka tür bir ötekileştirme durumu başlıyor. çünkü totalci kafa için her sey kendi bildiği gibi olmalı. onun seçtiği renk, onun ölçüsü, onun sınırları. ışte bu yüzden din gibi kisiden kişiye değişen olgularin siyasal ortamdan yalıtılması gerekiyor. başını örten ama onun istediği gibi örtmeyen, sigara içen bir kadin bu psikopat icin tehlike kaynağı olarak görüluyor. karaman, daha önce de yazdıgim gibi ruh hastası bir çomardır. acilen tedavi altına alınmalıdır.
  • başı açıklardan yüz bulamıyor ve onlar için inandırıcı olmaktan çok uzak olunca haliyle başı kapalı bacılarımıza sarmaya başlamış hırt.

sigaranın kapalısı açığı mı olur. bence de kadına yakışmıyor fakat içenler "gel hoca beni becer" demek istiyorlar demek ahmakça.
  • yine bir imam hatip mezunu ve yine fantazi dolu bir yazı.

ne eğitimi veriyorlar oğlum size orada?