• göt laneti.bilimum düşmanlara beddua niyetine ''basur olasın,götünde balonlar çıkasıca''gibi cümleler sarfedilebilir zira tutarsa öldürmez süründürür.
  • tıpta hemoroid diye geçer. kabızlıktan, baharatlı ve acı yiyeceklerden, alkollü içeceklerden, sert yerlere uzun süre oturmadan ve aşırı kilodan oluşan ve rektumun meme yapmasıyla karakterize bir hastalıktır. hafif bir basur olabileceği gibi neredeyse rektumun bayağı bir kısmının anüsten dışarı çıktığı vakalar da bulunmaktadır. bu durumda cerrahi müdahale yapıılır. basur affetmez, süründürür. kaşıntı ve ağrı bulunur ve kanlı dışkı görülür. tedavisi; bitkisel lifli besinler yemek, alkol, acı ve baharattan uzak durmak ve kilo fazlaysa diyetisyene başvurmaktır. basur çeşitli ilaçlar ile tedavi edilse de beslenmeye bağlı olarak sık sık tekrar eden ve insanı sinir eden bir durumdur.
  • 28 yaşındayım nihat doğan'ı saymazsak ben ömrümde böle bir zulüm görmedim
  • durduk yere, sol frame de belirmemişken bu entryleri okuyorsan sende de olduğundan şüpheleniyorsundur.

4 yıl sonra gelen edit : yo dostum yo, en beğenilen entry'm bu olmamalıydı...
  • yürürken götünün içine saman çöpü saplanmış gibi bir his veren illet. ömrü hayatımda 1 hafta çektim çilesini paranoyak oldum, kovboylar gibi bir elim yanda birşeyleri kavramaya hazır vaziyette dolaştım. denize girip götümü pandikledim geçti. köpeklerin hasta olunca ot yediği gibi içgüdüsel olarak kendi tedavimi buldum, evet.
    (bkz: deniz suyunun tedavi edici etkisi)
  • g*tünün ağzında, göğüslerinizden sonra başka bi meme başlığı oluşan yan oturmanızı sağlayan acı yedikten sonra duruş bozukluklarına neden olan yanar dönerli alevli kanlı hastalıktır.
  • evlat acısı gibi birşeydir.hele ki askerlik işlemleri ile uğraştığınız,oraya buraya elde evrak koşuşturduğunuz bir dönemde sizi ziyaret ederse hayatı sorgulatır insana,düşünsel anlamda artık hiçbirşey eskisi gibi olamaz.o derece yani.
  • ayakları üşütmenin de neden olduğu hastalık.
  • kendisinden muzdarip bir arkadaşımın şifresi.
hesabın var mı? giriş yap