256 entry daha
  • yeni çektikleri videolarında bir şeyler eksik kalmış gibi, umarım o eski videolarındaki samimi havayı yakalarlar.
  • "ingilizce hocasi yeni kelimeler (3 dakikada ingilizce ogrenin)" videosunu izledigim ve hic begenmedigim bestmodelpuro.

oncelikle videonun basinda ingilizce selam motherfucker'lar ile basliyoruz. bu nasil bir baslangictir da anamiza soverek videoya baslama cesareti goruluyor anlamlandiramadim, ingilizce anaya sovunce gulup gecmemiz mi gerekiyor ?

beni ciddiyetle ve mizah katili olmakla suclarsiniz simdi. volkan, omur ve tansuyu ciktiklari gunden beri takip ederim cok basarili, ozgun ve kaliteli mizaha imza attilar, tam yukselecekleri sira youtube engellendi, bunlarin farkindayim.

ama yakin zamanda bir kac soylesilerine denk geldim. volkan ve tansu sik sik hala bizi universite ogrencisi gibi gormeleri cok can sikici bizler 35 li yaslara geldik ve o seviye mizahla ugrasiyoruz gibi yorumlarda bulundular, ilk zamanlarda sutu seven kamyoncu temel videolari hazirlanirken cok eglendiginizi, isinizi severek yaptiginizi ama simdiki projelerde yatirimlar arttikca profesyonelligin ve stresin arttigini bunun da negatif etkiler yarattigini soylediler, o zaman engel olun agabeyler, yatirim alip sirketi yukseltmeniz mizahiniza engel olmamali, sizi farkli bir yone, "selam motherfucker'lar" diyecek kadar cekmemeli.

yani hem "hani çarşamba günü her şey yoluna girecekti?" gibi kaliteli bir seriyle karsimiza gelip hem de caps lock acik video ismi ve "selam motherfucker'lar" la kanali canlandirmaya calismaniz cizginize biraz zarar vermekte.

ekibin ruhunu fazla youtuber'larla doldurursaniz, yakinda challenge videolari gorecegiz galiba.
  • * "h çok önemli "

* " şokella "

* " yuçıp kenıl "

* " meybıl meytiz "

hala güldürebiliyor...
187 entry daha
hesabın var mı? giriş yap