• allah kimseye batuhan karacakaya linçleyecek kadar işsizlik vermesin
  • senin fikrinin ne önemi var vasat.
  • kaç yıldır sözlükteyim ilk defa bana soru sor başlığı için açılan nickle enrty girildiğini görüyorum. ve gülmekten kendimi alamıyorum. iyice twitter oldu burası.

fotoğraf koymamissin onu da koy eksik kalmasın.
  • kariyer macerasina torku reklamları ile başlamış,aşkı memnu gibi bir dizide en önemli rollerden birinde oynamış yetenekli bir oyuncu genç.

aşkı memnu gibi bu tarihte bile izlenen bir kült proje de oynamış biri survayviy gemisine takılıyorsa dizi piyasasi zor durumda babalar.

edit =son talihsiz açıklamayı üşenmedim izledim gayet hatalı bir gafa imza atmış biri ve aynı aciklamalari surdurmesini destekleyen yanlış kişiler ile çalıştığını düşündüren bir şahıs kendisi. çok duyarlılık icindeysen çık bu pedofili iceren netflix içeriği nedir ,kimmiş bu coğrafya da bu senaryo içeriğini arkadaşına ulaştıran kişi bilelim,kime aittir yapimi açıkla.

"içerik olarak gay bireyin küçük bir kız çocuğuna aşık olması ile başlayan ve kabul edilemez içeriği"

bu içerik bir de türkiye de bir arkadaşa verilmiş senaryo ,öyle mi .... ( herkesi gerizekalı bir kendini zeki sanmak böyle bir şey olsa gerek ) inandırıcı mi bu ? açıkçası hem ... hem sıvamak geldi bana

bir de kendisini eleştiren insanlara pedofili destekliyorlar yaftası yapıştırıp bunu buradan arkadaşı aracılığı ile paylaşmakta neyin nesi.kimseyi kimse linç etmesin * ve kişisel olarak hakaret etmesin doğrudur da yapılan bir gaftir kardeşim bu gafı gerçekleştirip internet dünyasında kimsenin umurunda olmayacağını mi düşündünüz.

eşcinsellik ile ilgili yaptığı konuşma da erkek erkeğe alistik ciddi anlamda bir homofobik söylem değil de nedir ayrica bende katıldığı yarışma programı içeriğinin türk gelenek ve adetlerine uygun olmadığını düşünüyorum ve bir bölümünü dahil izlemedim. eğer ünlü bir şahıs olsam kalkıp içerik ile ilgili nefret söylemli bir eleştiri de bulunsam ben de linç yerim.
    daha cok gençsin batuhan ilk bu akıl verenlerini hayatından çıkart sonra da netflix üyeliğini bir an önce kapatmani öneririm.
  • bugün ekşi sözlükteki malum başlık sayesinde tanıdığım oyuncu.

oturdum ve söz konusu röportajı baştan sona izledim. başka bir oyuncunun dijital platformların daha özgür olduğuyla alakalı görüşü üzerine fikri soruluyor. paylaşılan kısım dışında - ki homofobik bir yorum - içeriği hakkında hiçbir şey söylemediği bir dizi senaryosunun çok aşırıya kaçtığı hakkında bir yorumu var. nedir ne değildir hiçbir bilgi yok gerçekten. pedofili içerik olduğu sonradan yine oyuncu bir arkadaşı tarafından söylenmiş.

soru üzerine gelen ilk cümleler homofobik. diğer senaryo, ettiği lafları haklı çıkarmaz ve mümkünse ayrıntısını paylaşsın. görelim, yanlış bir şey varsa onu da eleştirelim. bu kadar basit. ayrıca arkadaşının kendisini eleştirenleri dolaylı yoldan pedofiliyi destekliyormuş ya da göz yumuyormuş gibi yaftalaması çok çirkin.

"yaygın kabulüyle, homofobi, eşcinseller veya eşcinsel davranışlarla ilgili korkunun yanı sıra, tiksinti veya nefret hissi, aşağılayıcı, yargılayıcı, suçlayıcı, yasaklayıcı tutumlara karşılık gelmektedir."

https://www.cetad.org.tr/…enewspaper.aspx?content=7
  • oğlum hangimiz netflixi ailemizle izleyebiliriz lan deliler? orda adam, kadını kucağa almış yiyişiyor, doggy pozisyonunda kadının arkasında... anne baba kardeş hep beraber o sahnelere mi bakacağız?

mesela game of thrones'u anne baba kardeşlerle mi izliyorsunuz siz?

burda batuhanın tek kabahati muhafazakar aile söylemini üzerine basarak söylemesi. oysa alakası yok. seküler aileler bile netflixde ki yapımları ailesiyle izleyemez. muhafazakar demeseydi daha yerine giderdi asıl anlatmak istediği.
  • annesiyle netflix seyredemediği için değil, netflix'teki bazı içerikler kendisini rahatsız ettiğinden bunlara rtük'ün sansür uygulamasını istediği için linçleniyor.

pedofile karşı olduğu için değil (ki o röportajda buna asla değinmiyor) homofobik söylemleri için linçleniyor.

arkadaşı da en az kendisi kadar kafasız olduğu için şu olayda alttan alıp, özür dilemek yerine olayı yalan yanlış bilgilerle çarpıtma ve başkalarını suçlama yolunu seçmiş. oysa survivor'la, "antilerle" zerre alakası olmayan insanlar da o videoyu izleyip sansür istediğini ve homofobik söylemde bulunduğunu görür.

pedofil senaryo vardı onaydı tepkisi, siz de kandırıldınız ve pedofili savunmuş oldunuz zaten dünya saçması bir söylem. dahası, gene batuhan'a göre bahsi geçen proje zaten rafa kaldırılmış, yapılmamış. yayınlanan, netflixte bulunan bir içerikten bahsetmiyor yani.

ama bunlar böyle. bu olay patlak vermeden önce yazmıştım neler yaptıklarını, nasıl bir profil çizdiklerini. facebookta ergenleri fake hesap açıp 40+ yaş batuhan destekçisi genel kitle gibi davranmak için örgütlemeye çalışan insanlardan bahsediyoruz.

antilerine hıyarto diyen, hesaplarının spamlenerek kapatılmasını öneren batuhan'ın antilerini çok sevdiğini iddia etmeleri de ayrı güldürdü.

her işleri, her söylemleri böyle...
  • böyle kıro olmasaydı sevişmek isterdim ünlüsü.
    güzel gözlü.
  • survivor da karşı takıma laf atıp tepki görünce efendi gibi "kötü bir şey mi bu söylediğim sence?" diye alttan alan kardeşimiz.

nabza göre şerbeti güzel veriyor, ama performans olarak guvvatlı. son 4 görürse şaşırmam, şampiyonluk uzak yine de.

edit: nitekim performans birincisi olarak popoyu sağlama almıştır. ama berkan ın terbiyesiz ergen muhabbeti de araya kaynadı, çaktırmayın.
  • fena kafa açıyor
hesabın var mı? giriş yap