• kendisi insanlığa ve futbola hakarettir. beşiktaş'a hiç yakışmamıştır, asla ve asla yakışmayacaktır. yazıklar olsun beşiktaş'a gelirse.
  • arkadaş türkiye'de dünyada hiç kimse kalmadı mı yahu!

bu adama mı kaldık!?

evet kendisi bu adama mı kaldık adamıdır.
  • şu adama verilecek olan bir kuruş transfer parasına acırım. kaç yıldır kendini gram geliştirememiş bir oyuncu. almeida gibi gol atamayan forveti ne yapacağız kıymetli başkanım? sezonda 15 golü zor bulan iki tane aynı model forvetle çıkarız maçlara sonrası da artık nasip kısmet değil mi? madem transfere verilecek para var o zaman alın bi tane pır pır golcü herkes rahat etsin. özellikle de biz taraftarlar rahat edelim. naber lan guti eheaheahe diyen bir adam için üşenmedim yorum yaptım.
  • beşiktaş'a gelsindir. yıllar önce hayalini kurduğumuz mami-batugol hücum hattına kavuşalım, bu seneyi geçtik zaten, gelecek sezona formayı kapmış olsunlar, mami ortalasın batugol kafayı çaksın.
  • ''eğer beşiktaş'a gelecekse quaresma'nın günahı nedir diye sordurtan'' vasat futbolcu..

yanlışlar içinden yanlış beğen beşiktaş'a.
  • ayiptir ayip. voleybol subesinin gunahi neydi, batuhana kaynak yaratmak icin mi kapattiniz subeyi, kuculttunuz besiktasimizi? bu yazi bir batuhan elestirisi degil fikret orman elestirisidir, lakin batuhan icin harcanan degil kurusa bir harfe yazik. fikret orman icin degermi dersen ona da degmez
  • hakkında bu kadar entry girilince transfer oldu sandım.

nitekim, an itibariyle:
    batuhan karadeniz (17)
  • fikret orman'ın aylardır ağzından düşürmediği "beşiktaş'ın değerleri" kavramından anladığıdır. bırakın karakter zaaflarını kapatacak kadar, onları gölgeleyecek kadar bile futbolcu değildir. ayıptır.
  • eskişehir spor beşiktaş deplasmanında kendine bakmadan, yılların deneyimi batuhan'ın yaşı kadar kupa kaldırmış yıldız futbolcu guti'ye "naber lan guti" demiştir. zaten karaktersiz bir oyuncuydu bu hareketiyle ispatlamış oldu.

sonra fikret amcam çıkmış diyor ki batuhan akıllandıysa ilgileniyoruz diyor, vay amk adamın akıllanmasını bekliyoduk biz de.
  • daha fikret orman'ın geldiği ilk andan beri transferini beklediğim futbolcudur. golcü sıkıntısını fikret orman nasıl çözecek sorusuna fikret orman vizyonuyla düşündüğümde verdiğim ilk cevap batuhandır.
hesabın var mı? giriş yap