• itiraf com cularca (bkz: regl) anı tespit edilmiş şahsiyet...
  • ilk gunlerde gerek fizigi* gerek tavirlari ile dogal geliyordu. bugun itibari ile igrendim. erkek arkadasinin nasil bir mal oldugunu anlamadim, hangi akla hizmet sen kalk gel duvarin obur tarafindan seni seviyorum arzu diye bagir. allah akil fikir versin. elemeden sonra kaani dinleyip sonrada gidip gayeye yalakalanmasi karizmayi* yok etti. dakika basi sevgilim diyerek zirlamasi cok antipatik. ne demeye geldin o zaman buraya bizene senin..neyse aman.
  • canli yayinda tam adinin "arzu budak" oldugunu aciklami$ yari$maci.. gel de $imdi sir ver buna.. (bkz: bbg sibel)
  • bbg 4teki esmer, hos hatun...
    5 para etmeyen karakteri var diyorlar onun icin varsin olsun biz hepimiz dovmesini yakindan incelemek istiyoruz yinede...
  • genel kaninin aksine beceremedigi tek $eyin makyaj oldugunu du$undugum abide-i nur.. "gormedikleriniz duymadiklariniz" programinda dovmesinin devamini gormek istiyoruz..
  • bbg 3'teki emsali gibi bir o tarafa bir bu tarafa yalanan ayrıca bbg'yle artık bir alı$kanlık haline gelmi$ müzik sesini duyunca oynama yetisini en çabuk kazanmı$ ve hala da bırakamamı$ bbg 4 yarı$macısı.
  • burnuna yumruk yiyip kirdirmis sonrada ameliyat olmayip oyle birakmis gibi bir havasi olan bbg yarismacisi. tuttunu siken bir tavri var eheh ya da tutabildigini pek basarili yakin zamanda doga beyede yazilmasini diliyoruz..
  • "sen çok sessizsin" dediklerinde deliren kişi..
  • bbg4'teki arzu süper bi hatundur. acaip ii nietlidir, çok eğlenceli ve açık sözlüdür. önyargılı insanlardan nefret eder. makyajsız wc'ye bile gitmez bununla da gurur duyar :) kokoş olduğunu sölemişti bi keresinde :) bir istanbul masalı'nda çok kısa da olsa bi rol kapmıştı vaktiyle. yakın zamanda başka başka projelerde göreceğiz herhalde kendisini..
  • (bkz: #42041287)
hesabın var mı? giriş yap