şükela:  tümü | bugün
  • yoktur, mümkün değildir. buna kanacağınıza gidin “pkk hesabınızı ele geçirdi, derhal 2000tl yollayın” diyen dolandırıcılarına inanın.
  • (bkz: seo)
  • yoktur. göz boyamak için 15 dakikada bir captcha çözmekle 10-50 satoshi verdiğini iddia eden zibilyon tane site vardır. bannerlarında rengarenk biçimde "oo 1500 satoshi'ye kadar ödüyoz ağğbii" yazar da kim almış o kadar bi söyleyin hele. ödeme altlimitlerine baktığınızda 0.1 veya 0.01 btc olduğunu görürsünüz. siz o miktara gelene kadar günler haftaları kovalar ve bu sürede site kepengi kapatıp mefta olma hakkını saklı tutar. ödeme alma garantiniz de yoktur. hadi bi ihtimal şans eseri 0.01 bitcoininizi aldınız diyelim, elektrik masrafınızı karşılar mı bir düşünün.

edit: varmış lan meğerse. alttaki yazar arkadaşım sıfır sermaye ile başlayıp 3 ayda 700tl kazandığını yazmış. yani herhangi bir yöntem filan anlatmıyor sadece 700 kazandım diyor ama ben ikna oldum böyle bişey olduğuna. varmış beyler yayalım. hepiniz alttaki arkadaş gibi sıfır sermaye ile başlıyorsunuz, 3 ay sonra 700tl cepte. müthiş bence.
  • vardır.

üstteki arkadaşa selam editi: 3.000 tl oldu. yöntemleri merak eden ya girdiğim diğer entrylerden ya da mesaj atıp öğreniyor.
  • kardeş ne yaptın? iki linke tıklayalım dedik, bubi tuzağı gibi ref linki atmışsın hepsine euheuhe. şurdan
  • kesinlikle vardır! uzun zamandır yaptığım araştırmalar sonucunda, en sağlam ve hesaba istenildiği zaman bitcoinleri yatıran bir site buldum. aslında çoğu site bedava bitcoin verme vaatleri ile insanları kandırıyor ama bu site öyle değil. her saat başı bitcoin kazanıyorsunuz. ayrıca, her saat butona tıkladıktan sonra, kazandığınız ödül puanları ile de haftalık piyango çekilişine katılıyorsunuz. site üzerinde yapılan çekilişlerin hepsi, ispatlı olarak gerçektir. hiçbir şekilde aldatma yöntemi kullanılmıyor. site uzun yıllar boyunca hizmet veren bir site ve birçok kullanıcının da güvenini kazanmış durumda. 8 milyonun üzerinde üyesi var.
    eğer saat başı girer 10 saniyemi ayırır butona tıkları ve bitcoin kazanmak istiyorum diyorsanız öneririm. iş yerindeyken bile saat başı girer kazanırsınız. taş atıp kolunuz yorulmaz.
    buradan tıklayarak üye olabilirsiniz
  • her ne kadar inanmak istemesek de vardır ve bugün ilk transferimi yaparak 52 bin satoshi gönderdim poloniex hesabıma.

quantumhash.net sitesine üye olarak günlük 2875 satoshi kazanabilirsiniz.

(bkz: #71910340)

edit: site scam çıktı, demek ki neymiş bedava peynir sadece fare kapanında olur.
  • faucet sitelerinden üç beş satoshi biriktirmeye çalışanlar için yeni bir adres. ne kadar güvenilir bilmiyorum ama sonuçta ücretsiz, kaybedecek bir şeyiniz yok.

(bkz: #72178501)
  • (bkz: #72138634)