• vale'nin eline 3-5 kuruş sıkıştırarak savuşturulacak sorun.
  • çok büyük olan sorundur. vale eksikliğinden kaynaklanır.

fakat şöyle bir şey var; siz dalga geçiyorsunuz ama ben bunu duydum. bir arkadaşımın kardeşi ciddi ciddi sordu bunu.

- abi şimdi ben araba ile gitsem, orada otopark falan olsa, ben 28 gün bıraksam izin verirler mi? dedi.

bayağı not falan alıyor ayrıca. deli misiniz la siz?
  • büyük çoğunluk arabasını satıp bedelli parasını ordan karşılayacağı için olmayacak sorundur
  • omuzunda yildiz olan valeler tercih edilirse yasanmayacak sorun. teslim ederken yine de hatirlatin da koltukla oynamasinlar.
  • taburda omzunda bir çelenk üç yıldız olan bir eleman var ona anahtarı verip hayırlı nöbetler babayiğit deyip geçin bölüğe hiçbir sıkıntı olmaz arabaya.
  • duyduğuma göre nizamiye içerisindeki valeler hiç iyi değilmiş. hem otoparkta araba için yer olmuyormuş hem de valeler arabaları çok hor kullanıyormuş.

bedelli yapmayacağım; ama bana kalırsa askerlikteki idari işler departmanından plaka tanıma sistemi konusunda destek almak en mantıklısı.
  • tek kazıklı uzman onbası o arabayı öyle bir yerine sokar ki 10 tane astoş gelse cıkaramaz.

edit: zamanında uzmanlarla cok is yurutmus astoş...
  • özellikle tank park ederken yaşanan sorun.
  • izmir gaziemir'de yapanların yaşayacağı sorundur. park yeri bulamama konusunda eline su dökecek başka yer yok.
hesabın var mı? giriş yap